Post by Cristian Anghelache on Jan 6, 2011 21:54:38 GMT 2
Profile - Artem Taynov, UKR
Piotr Bartosiewicz VS Artem Taynov - Nemiroff Cup 2008 - World of Armwrestling.com
Anul trecut la Campionatul Mondial de Skandenberg 2010,
Artem Taynov a iesit dublu campion mondial:
[/size]Piotr Bartosiewicz VS Artem Taynov - Nemiroff Cup 2008 - World of Armwrestling.com
Anul trecut la Campionatul Mondial de Skandenberg 2010,
Artem Taynov a iesit dublu campion mondial:
Left Men's 80 1 UKR2204 ARTEM TAYNOV 2 BUL1004 LENGAROV STEFAN 3 KAZ2010 YEVGENIY GETALO 4 RUS2815 TIMUR MAMEDOV 5 CAN1808 DALLANTONIA ANTHONY 6 RUS2817 ROMAN GADLEVSKIY 7 TUR5115 TUNCAY BASARAN 8 NOR1401 FRODE VEIM HAUGLAND 9 USA3918 RON KLEMBA 10 SWE3005 NICKLAS NANNESTAD 11 SVK3506 RADOSLAV DOBROVIK 12 ESP4202 JUAN PEDRO GARCIA DE LA TORRE 13 GER2303 ANDREAS HOFFNER 14 ITA4105 EMANUELE PAVANELLO 15 USA3917 ROBERTAS PROZIVALSKIS 16 JPN1913 TAKAYUKI KOSAI 17 AUS6901 SAM SAFFURI 18 BRA3211 ROGERIO ALVES 19 CZE1601 RADEK KLEIN 20 BRA3210 PAULO MORBIO 21 SVK3505 RASTISLAV MALEK 22 CAN1809 RANDY BAYERS 23 MEX6802 LIVINSTON VAUGHT 24 ITA4106 NICOLA GAZZETTO 25 SUI3606 JAKUB NAKIELSKI 26 SUI3632 MARTIAL JOLIAT 27 AZE6003 SHARIF ISMAILOV 28 KAZ2011 ALEXANDR GETALO 29 GRB2702 KEITH TAYLOR 30 AZE6008 RAFIG AGHABABAYEV |
[/td][td]Right Men's 80
1 UKR2204 ARTEM TAYNOV
2 RUS2815 TIMUR MAMEDOV
3 KAZ2011 ALEXANDR GETALO
4 RUS2816 ARTEM KOCHYAN
5 BUL1004 LENGAROV STEFAN
6 SVK3506 RADOSLAV DOBROVIK
7 JPN1914 HIDEKI TAKAKI
8 SUI3607 PASCAL GIRARD
9 NOR1401 FRODE VEIM HAUGLAND
10 TUR5115 TUNCAY BASARAN
11 SWE3005 NICKLAS NANNESTAD
12 USA3916 HAROLD RYDEN
13 KAZ2010 YEVGENIY GETALO
14 ITA4105 EMANUELE PAVANELLO
15 USA3918 RON KLEMBA
16 BRA3210 PAULO MORBIO
17 CAN1808 DALLANTONIA ANTHONY
18 ESP4202 JUAN PEDRO GARCIA DE LA TORRE
19 ITA4106 NICOLA GAZZETTO
20 AZE6008 RAFIG AGHABABAYEV
21 BRA3211 ROGERIO ALVES
22 CAN1809 RANDY BAYERS
23 JPN1913 TAKAYUKI KOSAI
24 GER2303 ANDREAS HOFFNER
25 MEX6802 LIVINSTON VAUGHT
26 AZE6003 SHARIF ISMAILOV
27 AUS6901 SAM SAFFURI
28 GRB2702 KEITH TAYLOR
29 SUI3606 JAKUB NAKIELSKI
30 SVK3504 PETER KASAN
31 UZB1724 AZIZ GULYAMOV[/size][/td][/tr][/table]
Artem Taynov - preparations for Arnold Classic
Sursa:
[/center]