StangaJunioare +55 kg Left
1 Miruna NOVITCHI - Breaza (PH)
2 Andreea BOTA - Ludus (MS)
Juniori 55 kg Left
1 Cristian COSTACHE - Pitesti (AG)
2 Sergiu SABOU - Ictar-Budint (TM)
3 Alin MINCA - Caracal (OT)
Juniori 60 kg Left
1 Claudiu DIACONESCU - Talmaciu (SB)
2 Daniel VALEA - Singeru (MS)
3 Darius IAKABOS - Talmaciu (SB)
4 Ovidiu GEAUCA - Baiculesti (AG)
5 Mircea SUTEU - Caianu Mic (CJ)
6 Laszlo KANCI - Gornesti (MS)
7 Cristian MEGIT - Constanta (CT)
Juniori 65 kg Left
1 Marin TABACU - Craiova (DJ)
2 Petrut SPIREA - Poiana Lacului (AG)
3 Stefan DUMITRU - Bucuresti (B)
Juniori 70 kg Left
1 Cristian PINZARIU - Tirgu Neamt (NT)
2 Cristi MIGIT - Constanta (CT)
3 Alin TUDOR - Bucuresti (B)
4 Bogdan MARDALE - Tia Mare (OT)
Juniori 75 kg Left
1 Alexandru ZAMFIR - Lehliu-Gara (CL)
2 Cosmin ANDREI - Draganesti (OT)
3 Daniel ANGHEL - Brasov (BV)
4 Florinel FLORICA - Corabia (OT)
5 Silvestru NEDELEA - Lunca Calnicului (BV)
6 Bogdan SIMION - Caracal (OT)
Juniori 80 kg Left
1 Ionut PATRU - Redea (OT)
2 Adrian SABAU - Ludus (MS)
3 Razvan MOGA - Ludus (MS)
4 Ghenadie ABABII - Chisinau ()
Juniori +80 kg Left
1 Alin IORGA - Draganesti (OT)
2 Csongor CSEGODI - Oradea (BH)
3 Gabriel MICE - Dobrosloveni (OT)
4 Catalin VACARU - Ghergani (DB)
5 Ionut NAUIU - Redea (OT)
6 Iulian ENE - Plosca (TR)
7 Daniel ERDELI - Burzuc (BH)
8 Bogdan GHISA - Sisesti (MS)
9 Liviu VARIA - Caracal (OT)
Tineri 60 kg Left
1 Cristian POP - Zalau (SJ)
2 Bogdan AMARITEI - Brasov (BV)
Tineri 65 kg Left
1 Alin BARAITARU - Caracal (OT)
2 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
3 Alexandru STRAUTIU - Sibiu (SB)
4 Raul MANIUTIU - Sibiu (SB)
5 Marius LICUT - Craiova (DJ)
6 Ciprian BENDEA - Sohodol (AB)
Tineri 70 kg Left
1 Gabriel POPESCU - Caianu (CJ)
2 Florin ICHIM - Constanta (CT)
3 Bogdan MOLDOVAN - Brasov (BV)
4 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
5 Oleg TUDOREAN - Stefan Voda (IS)
6 Radu ILIE - Roman (NT)
Tineri 75 kg Left
1 Gabriel GROZAVU - Buzau (BZ)
2 Vladislav GATCAN - str Garii nr.54, sc A, ap 5 (BC)
3 Alexandru TOBA - Baraganu (CT)
4 Cristian NEDA - Caracal (OT)
5 Erik SAJGO - Bucuresti (B)
Tineri 80 kg Left
1 Alin HASIUC - Constanta (CT)
2 Claudiu CODREAN - Oradea (BH)
3 Daniel POP - Dumbravita (MM)
4 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
5 Gabriel URSACHI - Siret (SV)
6 Ionut PICIU - Bailesti (DJ)
7 David KUPAS - Sisesti (MM)
8 Alexandru OARNA - Constanta (CT)
9 Luigi MOLDOVAN - Cluj-Napoca (CJ)
10 Cosmin MAIOR - Oradea (BH)
Tineri 85 kg Left
1 Andrei STAMATE - Bucuresti (B)
2 Gheorghe LUCUTA - Oradea (BH)
3 Ionut DOMNITEI - Radauti (SV)
4 Robert TOCEA - Caracal (OT)
5 Laurentiu GUSAVAN - Vanatori (NT)
6 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
7 Robert MACSIM - Constanta (CT)
8 Bogdan PANAETE - Sarata Monteoru (BZ)
9 Sergiu MAL - Somcuta Mare (MM)
10 Stefan NEGRUTIU - Dumbraveni (SB)
11 Alexandru COVRIG - Breaza (PH)
Tineri 90 kg Left
1 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
2 Thomas VALKI - Bistrita (BN)
3 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
4 Augustin GIUGA - Galicea (VL)
5 Marius CHIRBEA - Mizil (PH)
Tineri +90 kg Left
1 Sorin GIFEI - Bucuresti (B)
2 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
3 Cristian PLOPEANU - Caracal (OT)
4 Gergo FODOR - Sisesti (MM)
5 George ISPAS - Ploiesti (PH)
6 Daniel VELEA - Somcuta Mare (MM)
7 Sergiu PAVEN - Sat Iosifalau Lugoj (TM)
8 Alexandru DECA - Caracal (OT)
9 Sabin GRAMNEA - Caracal (OT)
Veterani 80 kg Left
1 Catalin NEAGU - Bucuresti (B)
2 Florin ALBU - Bucuresti (B)
3 Lucian TUDOR - Bucuresti (B)
4 Corneliu CANDREA - Bucuresti (B)
Veterani 90 kg Left
1 Dinu DOBREAN - Subcetate (HR)
2 Augustin MANTOG - Insuratei (GJ)
3 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
4 Mihai SIMA - Bucuresti (B)
5 Edward KOLOZSVARI - Ludus (MS)
6 Eugen MARICA - Brasov (BV)
Veterani 100 kg Left
1 Olimpiu FAT - Sisesti (MM)
2 Liviu LITA - Ramnicu Valcea (VL)
3 Adrian IONITA - Bucuresti (B)
4 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
5 Marian CHIRBEA - Mizil (PH)
6 Aurel BACIU - Caracal (OT)
Veterani +100 kg Left
1 Danut BORBIL - Ludus (MS)
2 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
3 Radu GEORGESCU - Bucuresti (B)
4 Ion GROSU - Constanta (CT)
Seniori Open Left
1 Olimpiu FAT - Sisesti (MM)
2 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
3 Adrian LAURUS - Milisauti (SV)
4 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
5 Daniel BARBU - Optasi (OT)
6 Andrei STAMATE - Bucuresti (B)
7 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
8 Alin HASIUC - Constanta (CT)
9 Cristi Valentin GABRIAN - Bucuresti (B)
10 Gabriel BAN - Bacau (BC)
11 Gabriel POPESCU - Caianu (CJ)
12 Sabin BADULESCU - Bucuresti (B)
13 Vladislav GATCAN - str Garii nr.54, sc A, ap 5 (BC)
14 Alin BARAITARU - Caracal (OT)
Dizabilitati Open Left
1 Adrian SULAREA - Codlea (BV)
2 Vasile SCURTU - Vladeni-Frumusica (BT)
Senioare -65 kg Left
1 Alina COCANEANU - Bucuresti (B)
2 Miruna NOVITCHI - Breaza (PH)
3 Raluca CROITORU - Iasi (IS)
4 Ionela BERBECE - Brasov (BV)
5 Gabriela GHERGHE - Bucuresti (B)
Seniori -60 kg Left
1 Claudiu DIACONESCU - Talmaciu (SB)
2 Ruslan BALAIUS - Bucuresti (B)
3 Paul BOLOGA - Ludus (MS)
4 Darius IAKABOS - Talmaciu (SB)
5 Teodor GEORGESCU - R.M.Valcea (VL)
6 Ionel SPIREA - Pitesti (AG)
Seniori -65 kg Left
1 Filip TIRSU - Ludus (MS)
2 Alin BARAITARU - Caracal (OT)
3 Florin RIZEA - Pitesti (AG)
4 Valentin BADESCU - Prundeni (VL)
5 Marian ZDRAILA - Codlea (BV)
6 Ciprian GIOSU - Huedin (CJ)
7 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
8 Cristi BRATU - Carbunesti (PH)
9 Andrei BOBOC - Bucuresti (B)
10 Adrian SARBU - Bucuresti (B)
Seniori -70 kg Left
1 Madalin SABAU - Ludus (MS)
2 Alexandru DRAGAN - Campina (PH)
3 Silviu HAN - Arad (AR)
4 Daniel CHIVU - Pitesti (AG)
5 Oleg TUDOREAN - Stefan Voda (IS)
6 Ionut GHIDIA - Mizil (PH)
7 Flaviu GOIA - Crucisor (SM)
8 Alin IOVANESCU - Ictar Budinti (TM)
9 Daniel SANDU - Voluntari (IF)
10 Lorand HERCZEG - Ludus (MS)
11 Bogdan MOLDOVAN - Brasov (BV)
Seniori -75 kg Left
1 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
2 Gabriel BAN - Bacau (BC)
3 Alexandru RUS - Brasov (BV)
4 Adrian GIOSU - Huedin (CJ)
5 Alin TUDOR - Bucuresti (B)
6 Calin TURCU - Bistrita (BN)
7 Florin LUCUTA - Oradea (BH)
8 David BOTAR - Ictar Budinti (TM)
9 Ovidiu STINGA - Tecuci (GL)
10 Daniel STAN - Valea Doftanei (PH)
Seniori -80 kg Left
1 Alin HASIUC - Constanta (CT)
2 Cristi Valentin GABRIAN - Bucuresti (B)
3 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
4 Catalin NEAGU - Bucuresti (B)
5 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
6 Ervin SZEKELY - Ludus (MS)
7 Alex CUCLI - Constanta (CT)
8 Marian PRELUCA - Gura Humorului (SV)
9 Bogdan HAGAU - Ludus (MS)
10 Cezar BAJENARU - Pitesti (AG)
11 Ionut PICIU - Bailesti (DJ)
12 Gabriel CUPRINSU - Bascov (AG)
13 Stefan STOICA - Dorohoi (BT)
Seniori -85 kg Left
1 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
2 Daniel BARBU - Optasi (OT)
3 Vasile MANOLE - Bucuresti (B)
4 Gabriel NICOARA - Ludus (MS)
5 Andrei STAMATE - Bucuresti (B)
6 Darius PUIAC - Ludus (MS)
7 Gheorghe LUCUTA - Oradea (BH)
8 Robert TOCEA - Caracal (OT)
9 Ionut DOMNITEI - Radauti (SV)
10 Alexandru SALAJANU - Bucuresti (B)
11 Robert MACSIM - Constanta (CT)
12 Radu ILUT - Baia-Mare (MM)
Seniori -90 kg Left
1 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
2 Florin ROTARU - Bucuresti (B)
3 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
4 Dinu DOBREAN - Subcetate (HR)
5 Dorin TOADER - Sibiu (SB)
6 Sergiu GADALEAN - Caianu-Vama (CJ)
7 Adrian IONITA - Bolintin-Vale (GR)
8 Thomas VALKI - Bistrita (BN)
Seniori -100 kg Left
1 Olimpiu FAT - Sisesti (MM)
2 Sabin BADULESCU - Bucuresti (B)
3 Florentin PASAROIU - Bucuresti (B)
4 Vladut PUPAZAN - Bucuresti (B)
5 Stefan TANASE - Costesti (AG)
6 Tiberiu POPA - Iasi (IS)
7 Alexandru GRUMEZA - Chisinau (B)
8 Mihai SABAU - Ictar-Budint (TM)
9 Ferencz FEKETE - Ludus (MS)
10 Andrei LUPSA - Techirghiol (CT)
11 Bogdan STOICA - Campina (PH)
Seniori -110 kg Left
1 Adrian LAURUS - Milisauti (SV)
2 Dumitru PODAC - Negresti Oas (SM)
3 Mircea BICA - Bucuresti (B)
4 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
5 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
6 Madalin CHIRBEA - Mizil (PH)
7 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
Seniori +110 kg Left
1 Ioan PUSCASU - Fagaras (BV)
2 Florin RADA - Pitesti (AG)
3 Danut BORBIL - Ludus (MS)
4 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
5 Cosmin BURDUCEA - Buzau (BZ)
DreaptaJunioare +55 kg Right
1 Miruna NOVITCHI - Breaza (PH)
2 Madalina COTFAS - Subcetate (HR)
3 Andreea BOTA - Ludus (MS)
4 Ada BACIU - Caracal (OT)
Juniori 55 kg Right
1 Cristian COSTACHE - Pitesti (AG)
2 Sergiu SABOU - Ictar-Budint (TM)
3 Alin MINCA - Caracal (OT)
Juniori 60 kg Right
1 Darius IAKABOS - Talmaciu (SB)
2 Claudiu DIACONESCU - Talmaciu (SB)
3 Daniel VALEA - Singeru (MS)
4 Ovidiu GEAUCA - Baiculesti (AG)
5 Mircea SUTEU - Caianu Mic (CJ)
6 Laszlo KANCI - Gornesti (MS)
7 Marian LAZAR - Bucuresti (B)
8 Cristian MEGIT - Constanta (CT)
Juniori 65 kg Right
1 Marin TABACU - Craiova (DJ)
2 Stefan DUMITRU - Bucuresti (B)
3 Ventel KIRALY - Subcetate (HR)
4 Adrian ANGHEL - Mosoaia (AG)
5 Florin BALAN - Ungureni (DB)
6 Petrut SPIREA - Poiana Lacului (AG)
Juniori 70 kg Right
1 Cristi MIGIT - Constanta (CT)
2 Cristian PINZARIU - Tirgu Neamt (NT)
3 Alin TUDOR - Bucuresti (B)
4 Bogdan MARDALE - Tia Mare (OT)
5 Razvan SECAREA - Brasov (BV)
Juniori 75 kg Right
1 Alexandru ZAMFIR - Lehliu-Gara (CL)
2 Cosmin ANDREI - Draganesti (OT)
3 Florinel FLORICA - Corabia (OT)
4 Bogdan SIMION - Caracal (OT)
5 Daniel ANGHEL - Brasov (BV)
6 Sorin DUMITRESCU - Vilcanesti (PH)
7 Cristian MIRON - Bacau (BC)
8 Silvestru NEDELEA - Lunca Calnicului (BV)
Juniori 80 kg Right
1 Adrian SABAU - Ludus (MS)
2 Sergiu BALTEANU - Talmaciu (SB)
3 Ionut PATRU - Redea (OT)
4 Ghenadie ABABII - Chisinau ()
5 Razvan MOGA - Ludus (MS)
Juniori +80 kg Right
1 Alin IORGA - Draganesti (OT)
2 Csongor CSEGODI - Oradea (BH)
3 Gabriel MICE - Dobrosloveni (OT)
4 Catalin VACARU - Ghergani (DB)
5 Ionut NAUIU - Redea (OT)
6 Liviu VARIA - Caracal (OT)
7 Bogdan GHISA - Sisesti (MS)
8 Iulian ENE - Plosca (TR)
9 Eduard LAURUS - Milisauti (SV)
10 Daniel ERDELI - Burzuc (BH)
Tineri 60 kg Right
1 Cristian POP - Zalau (SJ)
2 Cristinel PADURARU - Sibiu (SB)
3 Laurentiu PREDESCU - Bucuresti (B)
4 Bogdan AMARITEI - Brasov (BV)
Tineri 65 kg Right
1 Marian FRUNZA - Nicolae Balcescu (CT)
2 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
3 Marius LICUT - Craiova (DJ)
4 Ciprian BENDEA - Sohodol (AB)
5 Alexandru STRAUTIU - Sibiu (SB)
6 Raul MANIUTIU - Sibiu (SB)
7 Iulian CODREANU - Podu Turcului (BC)
Tineri 70 kg Right
1 Gabriel POPESCU - Caianu (CJ)
2 Florin ICHIM - Constanta (CT)
3 Oleg TUDOREAN - Stefan Voda (IS)
4 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
5 Bogdan MOLDOVAN - Brasov (BV)
6 Tibor KOZMA - Baraolt (CV)
7 Radu ILIE - Roman (NT)
Tineri 75 kg Right
1 Cristian NEDA - Caracal (OT)
2 Gabriel GROZAVU - Buzau (BZ)
3 Alexandru TOBA - Baraganu (CT)
4 Erik SAJGO - Bucuresti (B)
5 Vladislav GATCAN - str Garii nr.54, sc A, ap 5 (BC)
Tineri 80 kg Right
1 Alin HASIUC - Constanta (CT)
2 Daniel POP - Dumbravita (MM)
3 Claudiu CODREAN - Oradea (BH)
4 Luigi MOLDOVAN - Cluj-Napoca (CJ)
5 Dan-Andreas DEDIU - Bacau (BC)
6 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
7 Ionut PICIU - Bailesti (DJ)
8 Gabriel URSACHI - Siret (SV)
9 David KUPAS - Sisesti (MM)
10 Alexandru OARNA - Constanta (CT)
11 Cosmin MAIOR - Oradea (BH)
Tineri 85 kg Right
1 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
2 Gheorghe LUCUTA - Oradea (BH)
3 Andrei STAMATE - Bucuresti (B)
4 Ionut DOMNITEI - Radauti (SV)
5 Laurentiu GUSAVAN - Vanatori (NT)
6 Stefan NEGRUTIU - Dumbraveni (SB)
7 Robert TOCEA - Caracal (OT)
8 Alexandru COVRIG - Breaza (PH)
9 Robert MACSIM - Constanta (CT)
10 Bogdan PANAETE - Sarata Monteoru (BZ)
11 Sergiu MAL - Somcuta Mare (MM)
Tineri 90 kg Right
1 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
2 Augustin GIUGA - Galicea (VL)
3 Marius CHIRBEA - Mizil (PH)
4 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
Tineri +90 kg Right
1 Sorin GIFEI - Bucuresti (B)
2 Alexandru DECA - Caracal (OT)
3 Gergo FODOR - Sisesti (MM)
4 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
5 Cristian PLOPEANU - Caracal (OT)
6 George ISPAS - Ploiesti (PH)
7 Sergiu PAVEN - Sat Iosifalau Lugoj (TM)
8 Daniel VELEA - Somcuta Mare (MM)
9 Andrei CODRIANU - Podul Turcului (BC)
Veterani 80 kg Right
1 Daniel PATRASCU - Mizil (PH)
2 Catalin NEAGU - Bucuresti (B)
3 Florin ALBU - Bucuresti (B)
4 Lucian TUDOR - Bucuresti (B)
5 Corneliu CANDREA - Bucuresti (B)
6 Liviu DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
Veterani 90 kg Right
1 Dinu DOBREAN - Subcetate (HR)
2 Edward KOLOZSVARI - Ludus (MS)
3 Augustin MANTOG - Insuratei (GJ)
4 Mihai SIMA - Bucuresti (B)
5 Ionut DOSPINESCU - Ardeoani (BC)
6 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
7 Eugen MARICA - Brasov (BV)
8 Dragos MECU - Bucuresti (B)
Veterani 100 kg Right
1 Olimpiu FAT - Sisesti (MM)
2 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
3 Liviu LITA - Ramnicu Valcea (VL)
4 Marian CHIRBEA - Mizil (PH)
5 Adrian IONITA - Bucuresti (B)
Veterani +100 kg Right
1 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
2 Ion GROSU - Constanta (CT)
3 Radu GEORGESCU - Bucuresti (B)
Femei Open Right
1 Gabriela GHERGHE - Bucuresti (B)
2 Miruna NOVITCHI - Breaza (PH)
3 Carmen RUSTEI - Sinpetru (BV)
4 Ionela BERBECE - Brasov (BV)
5 Madalina COTFAS - Subcetate (HR)
Dizabilitati Open Right
1 Adrian SULAREA - Codlea (BV)
2 Vasile SCURTU - Vladeni-Frumusica (BT)
Senioare -65 kg Right
1 Gabriela GHERGHE - Bucuresti (B)
2 Ionela BERBECE - Brasov (BV)
3 Alina COCANEANU - Bucuresti (B)
4 Raluca CROITORU - Iasi (IS)
5 Miruna NOVITCHI - Breaza (PH)
Senioare +65 kg Right
1 Ana-Maria MIHAI - Brasov (BV)
2 Carmen RUSTEI - Sinpetru (BV)
Seniori -60 kg Right
1 Paul BOLOGA - Ludus (MS)
2 Ruslan BALAIUS - Bucuresti (B)
3 Cristinel PADURARU - Sibiu (SB)
4 Darius IAKABOS - Talmaciu (SB)
5 Laszlo KANCI - Gornesti (MS)
6 Razvan TOTAN - Comarnic (PH)
7 Cristian POP - Zalau (SJ)
8 Daniel VALEA - Singeru (MS)
9 Teodor GEORGESCU - R.M.Valcea (VL)
10 Ionel SPIREA - Pitesti (AG)
11 Claudiu DIACONESCU - Talmaciu (SB)
Seniori -65 kg Right
1 Marian FRUNZA - Nicolae Balcescu (CT)
2 Filip TIRSU - Ludus (MS)
3 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
4 Florin RIZEA - Pitesti (AG)
5 Ciprian BENDEA - Sohodol (AB)
6 Ionel POP - Ivaneasa (BN)
7 Ciprian GIOSU - Huedin (CJ)
8 Valentin BADESCU - Prundeni (VL)
9 George JINGA - Rasnov (BV)
10 Cristi BRATU - Carbunesti (PH)
11 Marian NENCIU - Brasov (BV)
12 Florin DANILESCU - Mioveni (AG)
13 Andrei BOBOC - Bucuresti (B)
14 Adrian SARBU - Bucuresti (B)
Seniori -70 kg Right
1 Madalin SABAU - Ludus (MS)
2 Silviu HAN - Arad (AR)
3 Cristi MIGIT - Constanta (CT)
4 Alexandru DRAGAN - Campina (PH)
5 Eduard BANU - Mizil (PH)
6 Alin IOVANESCU - Ictar Budinti (TM)
7 Ionut GHIDIA - Mizil (PH)
8 Flaviu GOIA - Crucisor (SM)
9 Lorand HERCZEG - Ludus (MS)
10 Oleg TUDOREAN - Stefan Voda (IS)
11 Daniel CHIVU - Pitesti (AG)
12 Bogdan MOLDOVAN - Brasov (BV)
13 Liviu GERMAN - Galautas (HR)
14 Vasile SCURTU - Vladeni-Frumusica (BT)
15 Daniel SANDU - Voluntari (IF)
16 Razvan MARICA - Pitesti (AG)
Seniori -75 kg Right
1 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
2 Gabriel BAN - Bacau (BC)
3 Paul AVRAM - Lipova (AR)
4 Alexandru ZAMFIR - Lehliu-Gara (CL)
5 Daniel LEAH - Cimpeni (AB)
6 Adrian GIOSU - Huedin (CJ)
7 Daniel STAN - Valea Doftanei (PH)
8 Alexandru RUS - Brasov (BV)
9 David BOTAR - Ictar Budinti (TM)
10 Ovidiu STINGA - Tecuci (GL)
11 Nicolae CIOBANU - Motru (GJ)
12 Sorin DUMITRESCU - Vilcanesti (PH)
13 Alin TUDOR - Bucuresti (B)
14 Florin LUCUTA - Oradea (BH)
15 Calin TURCU - Bistrita (BN)
Seniori -80 kg Right
1 Alex CUCLI - Constanta (CT)
2 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
3 Razvan IONUTAS - Sisesti (MM)
4 Alin HASIUC - Constanta (CT)
5 Gabriel CUPRINSU - Bascov (AG)
6 Cristi Valentin GABRIAN - Bucuresti (B)
7 Gabriel URSACHI - Siret (SV)
8 Ervin SZEKELY - Ludus (MS)
9 Stefan STOICA - Dorohoi (BT)
10 Alin SALARU - Simionesti (NT)
11 Florin CARAGEA - Scoarta (GJ)
12 Cezar BAJENARU - Pitesti (AG)
13 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
14 Marian PRELUCA - Gura Humorului (SV)
15 Nicu TRINCA - Comanesti (BC)
16 Catalin NEAGU - Bucuresti (B)
17 Bogdan HAGAU - Ludus (MS)
18 Ionut PICIU - Bailesti (DJ)
19 Bogdan IONUTAS - Sisesti (MM)
Seniori -85 kg Right
1 Daniel BARBU - Optasi (OT)
2 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
3 Vasile MANOLE - Bucuresti (B)
4 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
5 Darius PUIAC - Ludus (MS)
6 Cosmin ROMANESCU - Targu Jiu (GJ)
7 Gabriel NICOARA - Ludus (MS)
8 Gheorghe LUCUTA - Oradea (BH)
9 Alexandru SALAJANU - Bucuresti (B)
10 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
11 Robert MACSIM - Constanta (CT)
12 Robert TOCEA - Caracal (OT)
13 Radu ILUT - Baia-Mare (MM)
14 Ionut DOMNITEI - Radauti (SV)
Seniori -90 kg Right
1 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
2 Florin ROTARU - Bucuresti (B)
3 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
4 Florian LAZAR - Arad (AR)
5 Andrei MANTA - Rm Valcea (VL)
6 Adrian IONITA - Bolintin-Vale (GR)
7 Dorin TOADER - Sibiu (SB)
8 Barna SOOS - Batani Mici (CV)
9 Sergiu GADALEAN - Caianu-Vama (CJ)
10 Costel RUGET - Rachitoasa (BC)
11 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
Seniori -100 kg Right
1 Sabin BADULESCU - Bucuresti (B)
2 Olimpiu FAT - Sisesti (MM)
3 Florentin PASAROIU - Bucuresti (B)
4 Stefan TANASE - Costesti (AG)
5 Bogdan STOICA - Campina (PH)
6 Artur GYARMATI - Ludus (MS)
7 Mihai SABAU - Ictar-Budint (TM)
8 Tiberiu POPA - Iasi (IS)
9 Andrei LUPSA - Techirghiol (CT)
10 Alexandru GRUMEZA - Chisinau (B)
11 Gergo FODOR - Sisesti (MM)
12 Ferencz FEKETE - Ludus (MS)
13 Vladut PUPAZAN - Bucuresti (B)
Seniori -110 kg Right
1 Adrian LAURUS - Milisauti (SV)
2 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
3 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
4 Andras EGYED - Baraolt (CV)
5 Madalin CHIRBEA - Mizil (PH)
6 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
7 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
Seniori +110 kg Right
1 Ioan PUSCASU - Fagaras (BV)
2 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
3 Florin RADA - Pitesti (AG)
4 Denis IONESCU - Constanta (CT)
5 Mihai-Songoku DUMITRASCU - Bucuresti (B)
6 Cosmin BURDUCEA - Buzau (BZ)
7 Ciprian TAPASZTO - Ludus (MS)
Si openul de pe dreapta:1 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
2 Adrian LAURUS - Milisauti (SV)
3 Sabin BADULESCU - Bucuresti (B)
4 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
5 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
6 Bogdan STOICA - Campina (PH)
7 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
8 Florin ROTARU - Bucuresti (B)
9 Daniel BARBU - Optasi (OT)
10 Denis IONESCU - Constanta (CT)
11 Gabriel BAN - Bacau (BC)
12 Alex CUCLI - Constanta (CT)
13 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
14 Florentin PASAROIU - Bucuresti (B)
15 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
16 Oleg TUDOREAN - Stefan Voda (IS)
Sursa:
Asociatia Romana de Skandenberg