|
Post by Florin-Octavian Ilinca on Apr 4, 2012 12:52:15 GMT 2
niste sportivi adevarati ;D cat respect isi ofera. jos palaria
|
|
|
Post by Cristian Anghelache on Apr 5, 2012 6:55:33 GMT 2
|
|
|
Post by Cristian Anghelache on Apr 5, 2012 14:12:09 GMT 2
|
|
|
Post by Florin-Octavian Ilinca on Apr 8, 2012 20:01:22 GMT 2
tari meciurile devon vs earl. si lupkes ma impresioneaza la varsta lui cat poate fi de puternic
|
|
|
Post by Cristian Anghelache on Apr 9, 2012 11:20:05 GMT 2
2012 Mike Gould Classic ResultsMarch 31 - April 1, 2012
Loaded Dog Sports Bar & Pub
Tournament Promoter Mike Gould
Emcee Joe Gould
Scorekeepers Rebecca Gould and Liz Oxenham
Referees Dave Campbell and Dave Knox
________________________________________
Professional Classes
Mens Right 0-1541. Joel Goodsell 2. Aslan Albegov 3. Rej Allain 4. Sylvain Bissonnette 5. Maksim Khodau 6. Kyle Roy 7. Will Lambert 8. Brad Wade 9. Dave McEwen 10. John Ernst 11. Lior Shisgal 12. Mario Bolduc 13. David Sevigny 14. Eric Furness Mens Right 155-1871. George Iszakouitz 2. Brian Tamblyn 3. Dan Bellefeuille 4. Bill Ballenger 5. Jason Roy 6. Shea Dickie 7. Jason Dubray 8. Phil Lauzon 9. Paul Belluz 10. Al Aubin 11. Roman Sofranko 12. Nicola Gazzetto 13. Brian Desormeaux 14. Heintje Bergeron 15. Robert Jacques 16. Phil Stoppert Mens Right 188-2201. Ryan Clark 2. Doug Allen 3. Mike Bowling 4. Eric Roussin 5. Greg Boyes 6. Scott Ballenger 7. Guy Windover 8. Janek Kwais 9. Jake Charles 10. Dave Daneault 11. Tyler Robinson 12. George Kusraev 13. Tom Balfe 14. Hasan Monfils 15. Jeff Slater Mens Right 221+1. Devon Larratt 2. Richard Lupkes 3. Earl Wilson 4. Gary Goodridge 5. Rick Heidebrecht 6. Dan Kadlec 7. Ian Carnegie 8. Mark Zalepa Womens Right 0-1431. Barb Schlegal 2. Emma Clark 3. Ashley Maher 4. Tamara 5. Jody Larratt Womens Right 144+1. Barb Schlegal 2. Janet Riehle 3. Chantel Leduc 4. Emma Clark 5. Ashley Maher 6. Tamara Mens Left 0-1541. Aslan Albegov 2. Maksim Khodau 3. Rej Allain 4. Will Lambert 5. Sylvain Bissonnette 6. Brad Wade 7. Michel Roy 8. Joel Goodsell 9. Eric Furness 10. Kyle Roy Mens Left 155-1871. Heintje Bergeron 2. Brian Tamblyn 3. Paul Belluz 4. Shea Dickie 5. Jason Roy 6. Dan Bellefeuille 7. Brian Desormeaux 8. Jason Dubray 9. Louis Logan 10. Phil Lauzon 11. Al Aubin 12. Bill Ballenger 13. Roman Sofrako Mens Left 188-2201. Doug Allen 2. Ryan Clark 3. Eric Roussin 4. Kade Revelstoke 5. Scott Ballenger 6. Tom Balfe 7. Jeff Slater 8. Mike Bowling 9. Tyler Robinson 10. Guy Windover 11. Jake Charles 12. George Kusraev 13. Dave Daneault Mens Left 221+1. Devon Larratt 2. Earl Wilson 3. Rick Heidebrecht 4. Dave Weakland 5. Marc Andre Campeau ________________________________________ Amateur Classes
Mens Right 0-1541. Eric Furness 2. Zaf 3. Ricky Dion 4. Robert St. Jean 5. Hugh Brodie Mens Right 155-1871. Tyler Cook 2. Ryan Charles 3. Harpreet Singh 4. Dave McEwen 5. James Langille 6. Travis Boudreault 7. Dean Difebo 8. Alain Piette 9. Pete Kennedy 10. Louis Logan 11. Christien Gould 12. Kevin Staley 13. Patrick Vallieres 14. Robert Kent 15. Joel Carriere Mens Right 188-2201. Ryan Sobhie 2. Jake Charles 3. Shane Oppersman 4. Bilal Kredieh 5. Bradford Cooke 6. Carlo Mondetto 7. Brian Coonishish Mens Right 221+1. Evan Cooke 2. Kyle Kerswill 3. John Bosum 4. Tom Smith 5. Gerald Ronald 6. Matthew Trapper 7. Matthew Coonishish 8. Jamieson Lalande Womens Right Open1. Sarah Wilson 2. Heidi Cordner 3. Ashley Mahar 4. Kyla Prashad Mens Left 0-1541. Robert St. Jean 2. Ricky Dion 3. Zaf 4. Emma Clark Mens Left 155-1871. Tyler Cook 2. Louis Logan 3. Alain Piette 4. David Quinn 5. Ryan Charles 6. James Langille 7. Joel Carriere 8. Travis Boudreault 9. Patrick Vallieres 10. Kevin Staley Mens Left 188-2201. Ryan Sobhie 2. Jake Charles 3. Shane Oppersma 4. Bradford Cooke 5. Dave Drumm 6. Bilal Kredieh 7. Tom Lethbridge 8. Chris Armstrong 9. Carlo Mondello Mens Left 221+1. Matthew Coonishish 2. John Bosum 3. Evan Cooke 4. Kyle Kerswill 5. Jamieson Lalande 6. Gerald Ronald 7. Tyrone Nosworthy Womens Left Open1. Sarah Wilson 2. Heidi Cordner 3. Linda deGroot Match of the Day: Jake Charles vs Shane Oppersma Sponsored by Ian Carnegie, $25 each
Most Sportsmanlike: Ashley Mahar________________________________________ Masters ClassesSponsored by www.armmelter.comMens Right 0-1541. John Ernst 2. Dave McEwen 3. Michel Roy Mens Right 188-2201. Guy Windover 2. Pat Mastrangelo 3. Dave Drumm 4. Gary Haigh Mens Right 221+1. Richard Lupkes 2. Dave Drumm 3. Gerald Ronald 4. Phil Sadler 5. Rob Hancock Mens Left 188-2201. Dave Drumm 2. Guy Windover Match of the Day: Guy Windover vs Pat Mastrangelo
Most Sportsmanlike: Gary Haigh________________________________________ Youth ClassesSponsored by www.armmelter.comSuperlightweight Right1. Lennox Coonishish 2. Nicky Brooks 3. Simon Heidebrecht Lightweight Right1. Barbara Jean Furness 2. Jessica Furness 3. Jacob Chilton Middleweight Right1. Cameron Hancock 2. Lennox Coonishish 3. Leah Armstrong 4. Oaklie Armstrong Heavyweight Right1. Patrina Brooks 2. Zane Hancock Superheavyweight Right1. Christien Gould 2. Zac Sadler Superlightweight Left1. Nicky Brooks 2. Simon Heidebrecht Lightweight Left1. Lennon Coonishish 2. Barbara Jean Furness 3. Jessica Furness Middleweight Left1. Cameron Hancock 2. Oaklie Armstrong Heavyweight Left1. Patrina Brooks 2. Leah Armstrong Superheavyweight Left1. Zac Sadler 2. Zane Hancock Match of the Day: Barbara Jean Furness vs Jessica Furness
Most Sportsmanlike: Oaklie ArmstrongSursa: oaa1.proboards.com/index.cgi?board=results&action=display&thread=1680
|
|
|
Post by Cristian Anghelache on Apr 9, 2012 11:30:33 GMT 2
De retinut faptul ca Richard Lupkes a castigat si categoria Masters: Professional Classes - Mens Right 221+
1. Devon Larratt 2. Richard Lupkes 3. Earl Wilson 4. Gary Goodridge 5. Rick Heidebrecht 6. Dan Kadlec 7. Ian Carnegie 8. Mark Zalepa
| Masters Classes - Mens Right 221+
1. Richard Lupkes 2. Dave Drumm 3. Gerald Ronald 4. Phil Sadler 5. Rob Hancock
|
|
|
|
Post by Cristian Anghelache on Apr 12, 2012 16:37:44 GMT 2
|
|