Post by Cristian Anghelache on Mar 25, 2012 21:58:11 GMT 2
Simicel pe topculturism:
REZULTATE OFICIALE BRATUL STANG
CUPA ROMANATIULUI 2012
Juniori -70 kg stanga left
1 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
2 Robert TOCEA - Caracal (OT)
3 Vladimir MLADENOV - Selanovci (BG)
4 Adrian ALEXANDRU - Optasi (OT)
5 Vlad EPURAN - Drobeta Turnu Severin (MH)
6 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
7 Gabriel GOSA - Bascov (AG)
8 Mihnea MICU - Stoenesti (OT)
9 Valdut RADOI - Pitesti (AG)
10 Catalin CONSTANDA - Stoenesti (OT)
Juniori -78 kg stanga left
1 Petyr IVANOV - Gorna Oriabovitsa (BG)
2 Andrei STAMATE - Bucuresti (B)
3 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
4 Marius BALUTA - Pitesti (AG)
5 Ionut BUTUSINA - Traian (OT)
6 Tony MARDALE - Draganesti (OT)
7 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
8 Teodor DUMITRU - Caracal ()
9 Laurentiu NUTU - Bucuresti (B)
10 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
Juniori +78 kg stanga left
1 Mitko PETROV - Selanovci (BG)
2 Plamen IVANOV - Tutrakan (BG)
3 Vladut LEAHU - Bucuresti (B)
4 Cristian PLOPEANU - Caracal (OT)
5 Alexandru DECA - Caracal (OT)
6 Dragos BALUTA - Pitesti (AG)
7 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
8 Razvan CAZACU - Voluntari (IF)
9 Mihai ACHIM - Bucuresti (B)
10 Sorin NICOLAESCU - Radauti (SV)
11 Valeri VASELINOV - Selanovci (BG)
12 Daniel PETCAN - Caracal (OT)
13 Marius CHIRBEA - Mizil (PH)
14 Bogdan IONESCU - Pitesti (AG)
15 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
Seniori -70 kg stanga left
1 Hristo DELIDZHAKOV - Sofia (BG)
2 Daniel CHIVU - Pitesti (AG)
3 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
4 Plamen BAMBOV - Kozloduy (BG)
5 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
6 Rashad ABBASOV - Bucuresti (B)
7 Florin RIZEA - Pitesti (AG)
8 Cosmin BODRON - Tg Neamt (NT)
9 Orlando BIZGAN - Volovat (SV)
10 Ionut GHIDIA - Mizil (PH)
11 Svetoslav KALCHEV - Tutrakan (BG)
12 Aurel MIRCEA - Draganesti (OT)
13 Mihai TALA - Bucuresti (B)
14 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
15 Ruslan BALAIUS - Bucuresti (B)
16 Valentin MIHALACHE - Bucuresti (B)
17 Catalin BIZBAC - Bucuresti (B)
18 Casian MARES - Miercurea Ciuc (HR)
19 Florin MINTAS - Marca (SJ)
20 Iulian DUMITRACHE - Ploiesti (PH)
21 Venislav MAMULSKI - Selanovci (BG)
22 Marian LUPU - Corzu (MH)
23 Cristian BULFAN - Draganesti (OT)
Seniori -86 kg stanga Left
1 Daniel GOLEMANOV - Gorna Oriaovitsa (BG)
2 Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (BG)
3 Daniel ANDRONACHE - Galati (GL)
4 Ionel VASILOVSCHI - Marginea (SV)
5 Alexander BALABANOV - Kozloduy (BG)
6 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
7 Vanyo VALKOV - Pleven (BG)
8 Iordan IVANOV - Kozloduy (BG)
9 Anton MARINOV - Koslodui (BG)
10 Alin PANA - Filipesti de Targ (PH)
11 Daniel BARBU - Optasi (OT)
12 Bogdan STOICA - Campina (PH)
13 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
14 Daniel GHEORGHE - Popesti-Leordeni (IF)
15 Paul POPESCU - Ploiesti (PH)
16 Mihai CUREA - Pitesti (AG)
17 Ovidiu ISTRATE - Targu Neamt (NT)
18 Alexandru RUS - Brasov (BV)
19 George TUDOR - Clinceni (IF)
20 Stefan GORDEAN - Bucuresti (B)
21 Cosmin DUMITRESCU - Bucuresti (B)
22 Blagovest BORISOV - Selanovci (BG)
23 Mihai ACHIM - Bucuresti (B)
24 Costin ION - Ploiesti (PH)
25 Ovidiu PADURARIU - Bucuresti (B)
26 Mihai HAJ - Volovat (SV)
27 Alexandru NEAGOE - Osica de Jos (OT)
28 Razvan CAZACU - Voluntari (IF)
29 Daniel VIZUROIU - Minaltan Tepe (TL)
30 Nikolay KOLEV - Selanovci (BG)
31 Stefan PETRESCU - Dragasani (VL)
32 Mihai NEAGU - Bucuresti (B)
33 Valentin PEEV - Selanovci (BG)
34 Alexandru DAVID - 1 Decembrie (GR)
35 Krum PRIBILOVSKI - Sofia (BG)
36 George BADEA - Bucuresti (B)
37 Cezar BAJENARU - Pitesti (AG)
Seniori +86 kg stanga Left
1 Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
2 Danut BORBIL - Ludus (MS)
3 Mircea BICA - Bucuresti (B)
4 Sabin BADULESCU - Bucuresti (B)
5 Ioan PUSCASU - Fagaras (BV)
6 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
7 Vasile MANOLE - Bucuresti (B)
8 Radu ENACHE - Bucuresti ()
9 Florin RADA - Pitesti (AG)
10 Ivan MLADENOV - Kozloduy (BG)
11 Vladut PUPAZAN - Bucuresti (B)
12 Cosmin SOTREANU - Comarnic (PH)
13 Detelin YONCHEV - SOFIA (BG)
14 Zoltan ILYES - Remetea (HR)
15 Ion GHICA - Draganesti (OT)
16 Liviu LITA - Ramnicu Valcea (VL)
17 Stefan TODOROV - Sofia (BG)
18 Raul BERGHEA - Sibiu (SB)
19 Alexandru EPURAN - Drobeta Turnu Severin
20 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
21 Cosmin BURDUCEA - Buzau (BZ)
22 Adrian TEODORESCU - Bucuresti (B)
23 Nicolae MANOLE - Bucuresti (B)
24 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
25 Mihai GHITA - Pitesti (AG)
Veterani open stanga Left
1 Daniel PATRASCU - Mizil (PH)
2 Vasil TSENKOV - Enitsa (BG)
3 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
4 Augustin MANTOG - Insuratei (GJ)
5 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
6 Marian CHIRBEA - Mizil (PH)
____________________
REZULTATE OFICIALE BRATUL DREPT
CUPA ROMANATIULUI 2012
Juniori -70 kg dreapta Right
1 ROBERT NICULA - Sibiu (SB)
2 Petru FRUNZA - Nicolae Balcescu (CT)
3 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
4 Vladimir MLADENOV - Selanovci (BG)
5 Catalin DANCIU - Slatina (OT)
6 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
7 Cristian POP - Zalau (SJ)
8 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
9 Robert TOCEA - Caracal (OT)
10 Mihnea MICU - Stoenesti (OT)
11 Dragos POPONECI - Mizil (PH)
12 Vlad EPURAN - Drobeta Turnu Severin (MH)
13 Valdut RADOI - Pitesti (AG)
14 Gabriel GOSA - Bascov (AG)
15 Adrian ALEXANDRU - Optasi (OT)
16 Costin MIHAI - Filipesti de Tirg (PH)
17 Madalin BREZOI - Biclesi (MH)
18 Raul MANUTOIU - Sibiu (SB)
19 Cosmin ANDREI - Draganesti (OT)
20 Catalin CONSTANDA - Stoenesti (OT)
21 Madalin FOTESCU - Vladila (OT)
22 Corneliu BOLOCAN - Caracal (OT)
Juniori -78 kg dreapta Right
1 Alexandru NAE - Mizil (PH)
2 Petyr IVANOV - Gorna Oriabovitsa (BG)
3 Georgian RADULESCU - Mizil (PH)
4 Marius BALUTA - Pitesti (AG)
5 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
6 Cristian NEDA - Caracal (OT)
7 Alin NEGHINA - Motru (GJ)
8 Florin BONEA - Craiova (DJ)
9 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
10 Teodor DUMITRU - Caracal ()
11 Marinica NEACSU - Slatina (OT)
12 Razvan NEACSU - Marsani (DJ)
13 Ionut PODEANU - Filipestii de Tirg (PH)
14 Andrei STAMATE - Bucuresti (B)
15 Cornel PENESCU - Corabia (OT)
16 Tony MARDALE - Draganesti (OT)
17 Laurentiu NUTU - Bucuresti (B)
18 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
Juniori +78 kg dreapta Right
1 Mitko PETROV - Selanovci (BG)
2 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
3 Plamen IVANOV - Tutrakan (BG)
4 Cristian PLOPEANU - Caracal (OT)
5 Sorin NICOLAESCU - Radauti (SV)
6 Daniel PETCAN - Caracal (OT)
7 Valeri VASELINOV - Selanovci (BG)
8 Bogdan FLOROIU - Totea (GJ)
9 Dragos BALUTA - Pitesti (AG)
10 Marius ISIDOR - Caracal (OT)
11 Adrian STAN - Stoenesti (OT)
12 Andrei Marcel MANOLE - Ploiesti (PH)
13 Marius CHIRBEA - Mizil (PH)
14 Alexandru DECA - Caracal (OT)
15 Razvan CAZACU - Voluntari (IF)
16 Vladut LEAHU - Bucuresti (B)
17 Daniel NEMOIANU - Caracal (OT)
18 Mihai ACHIM - Bucuresti (B)
19 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
Senioare open dreapta Right
1 Lavinia CRACIUN - Slatina (OT)
Veterani open dreapta Right
1 Daniel PATRASCU - Mizil (PH)
2 Augustin MANTOG - Insuratei (GJ)
3 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
4 Vasil TSENKOV - Enitsa (BG)
5 Lyuben IVANOV - Kozloduy (BG)
6 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
7 Marian CHIRBEA - Mizil (PH)
Seniori -63 kg dreapta Right
1 Florin RIZEA - Pitesti (AG)
2 Ruslan BALAIUS - Bucuresti (B)
3 Paul BARBELIAN - Bucuresti (B)
4 Cosmin BODRON - Tg Neamt (NT)
5 Casian MARES - Miercurea Ciuc (HR)
6 Catalin FLOAREA - Mioveni (AG)
7 Stefan STEFANOV - Gorna Oriakovitsa (BG)
8 Catalin BIZBAC - Bucuresti (B)
9 Orlando BIZGAN - Volovat (SV)
10 Venislav MAMULSKI - Selanovci (BG)
11 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
12 Ionel SPIREA - Pitesti (AG)
13 Matei ANITESCU - Iasi-Gorj (GJ)
14 Alexandru DUMITRESCU - Giubega (DJ)
15 Cristian ALAN - Rosiori de Vede (TR)
Seniori -70 kg dreapta Right
1 Hristo DELIDZHAKOV - Sofia (BG)
2 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
3 Svetoslav KALCHEV - Tutrakan (BG)
4 Daniel CHIVU - Pitesti (AG)
5 Plamen BAMBOV - Kozloduy (BG)
6 Eduard BANU - Mizil (PH)
7 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
8 Adrian UNGUREANU - Mirsani (DJ)
9 Rashad ABBASOV - Bucuresti (B)
10 Nicolae CIOBANU - Motru (GJ)
11 Constantin SILAV - Bacau (BC)
12 Cristian ZIDARU - Tatomiresti (DJ)
13 Dorin BOBOCEL - Draghicesti (OT)
14 Cici FERARU -
15 Iosif BORA - Motru (GJ)
16 Valentin MIHALACHE - Bucuresti (B)
17 Ionut GHIDIA - Mizil (PH)
18 Adrian MITREA - Rosiorii de vede (TR)
19 Cristian BARAITARU - Caracal (OT)
20 Florin MINTAS - Marca (SJ)
21 Florin DANILESCU - Mioveni (AG)
22 Mihai TALA - Bucuresti (B)
23 Emanuel POLCOVNICU - Muntenii de Jos (VS)
24 Cristian BARAITARU - Caracal (OT)
Seniori -78 kg dreapta Right
1 Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (BG)
2 Cvetan GASHEVSKI - Grona Oriahovitza (BG)
3 Emanuel STANCIU - Rm. Valcea (VL)
4 Alin PANA - Filipesti de Targ (PH)
5 George BADEA - Bucuresti (B)
6 Blagovest BORISOV - Selanovci (BG)
7 George TUDOR - Clinceni (IF)
8 Gabriel BAN - Bacau (BC)
9 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
10 Nikolay KOLEV - Selanovci (BG)
11 Petrica RADUCANU - Caracal (OT)
12 Daniel GHEORGHE - Popesti-Leordeni (IF)
13 Cosmin DUMITRESCU - Bucuresti (B)
14 Alexandru RUS - Brasov (BV)
15 Florin ILINCA - Bucuresti (B)
16 Viorel VIZIREANU - Dedulesti (BR)
17 Gabriel CUPRINSU - Bascov (AG)
18 Paul POPESCU - Ploiesti (PH)
19 Anton MARINOV - Koslodui (BG)
20 Mihai HAJ - Volovat (SV)
21 Ion OPREA - Rm Valcea (VL)
22 Daniel VIZUROIU - Minaltan Tepe (TL)
23 Florin CARAGEA - Scoarta (GJ)
24 Paul TUDOSA - Rosiori de Vede (TR)
25 Valentin PEEV - Selanovci (BG)
26 Mihai CUREA - Pitesti (AG)
27 Alexandru NAE - Mizil (PH)
28 Cezar BAJENARU - Pitesti (AG)
Seniori -86 kg dreapta Right
1 Daniel ANDRONACHE - Galati (GL)
2 Daniel GOLEMANOV - Gorna Oriaovitsa (BG)
3 Alexander BALABANOV - Kozloduy (BG)
4 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
5 Marian ROTARU - Bucuresti (B)
6 Stefan GORDEAN - Bucuresti (B)
7 Ionel VASILOVSCHI - Marginea (SV)
8 Bogdan STOICA - Campina (PH)
9 Costin ION - Ploiesti (PH)
10 Daniel BARBU - Optasi (OT)
11 Ovidiu PADURARIU - Bucuresti (B)
12 Stefan PETRESCU - Dragasani (VL)
13 Iordan IVANOV - Kozloduy (BG)
14 Mihai ACHIM - Bucuresti (B)
15 Claudiu MITREA - Baile Olanesti (VL)
16 Vanyo VALKOV - Pleven (BG)
17 Razvan CAZACU - Voluntari (IF)
18 Ovidiu ISTRATE - Targu Neamt (NT)
19 Adrian ROTARU - Bacau (BC)
20 Mihai NEAGU - Bucuresti (B)
21 Krum PRIBILOVSKI - Sofia (BG)
22 Ionut VIZUROIU - Mina Altan (TL)
Seniori -95 kg dreapta Righ
1 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
2 Vasile MANOLE - Bucuresti (B)
3 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
4 Ivan MLADENOV - Kozloduy (BG)
5 Alexandru MARIN - Bucuresti (B)
6 Detelin YONCHEV - SOFIA (BG)
7 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
8 Alexandru EPURAN - Drobeta Turnu Severin
9 Emanuel PANFIL - Bucuresti (B)
10 Mihai GHITA - Pitesti (AG)
11 Alexandru DINCA - Rm. Valcea (VL)
12 Adrian TEODORESCU - Bucuresti (B)
13 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
14 Florian MITREA - P Campina (PH)
15 Ion GHICA - Draganesti (OT)
16 Rares NISTOR - Bucuresti (B)
17 Stefan TODOROV - Sofia (BG)
18 Daniel BRULEA - Caracal (OT)
19 Vladut PUPAZAN - Bucuresti (B)
20 Gabriel PARIS - Craiova (DJ)
21 Cristian ANGHELACHE - Bucuresti (B)
Seniori +95 kg dreapta Right
1 Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
2 Mircea BICA - Bucuresti (B)
3 Cosmin SOTREANU - Comarnic (PH)
4 Florin RADA - Pitesti (AG)
5 Ioan PUSCASU - Fagaras (BV)
6 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
7 Zoltan ILYES - Remetea (HR)
8 Nicolae MANOLE - Bucuresti (B)
9 Marian COBZARU - Mioveni (AG)
10 Raul BERGHEA - Sibiu (SB)
11 Adrian TUDOSA - Rosiori de Vede (TR)
12 Cosmin BURDUCEA - Buzau (BZ)
13 Liviu LITA - Ramnicu Valcea (VL)
14 Daniel HOLTAN - Adunati (PH)
Seniori open dreapta Right
1 Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
2 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
3 Cvetan GASHEVSKI - Grona Oriahovitza (BG)
4 Daniel ANDRONACHE - Galati (GL)
5 Mircea BICA - Bucuresti (B)
6 Vasile MANOLE - Bucuresti (B)
7 Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (BG)
8 Cosmin SOTREANU - Comarnic (PH)
REZULTATE OFICIALE BRATUL STANG
CUPA ROMANATIULUI 2012
Juniori -70 kg stanga left
1 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
2 Robert TOCEA - Caracal (OT)
3 Vladimir MLADENOV - Selanovci (BG)
4 Adrian ALEXANDRU - Optasi (OT)
5 Vlad EPURAN - Drobeta Turnu Severin (MH)
6 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
7 Gabriel GOSA - Bascov (AG)
8 Mihnea MICU - Stoenesti (OT)
9 Valdut RADOI - Pitesti (AG)
10 Catalin CONSTANDA - Stoenesti (OT)
Juniori -78 kg stanga left
1 Petyr IVANOV - Gorna Oriabovitsa (BG)
2 Andrei STAMATE - Bucuresti (B)
3 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
4 Marius BALUTA - Pitesti (AG)
5 Ionut BUTUSINA - Traian (OT)
6 Tony MARDALE - Draganesti (OT)
7 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
8 Teodor DUMITRU - Caracal ()
9 Laurentiu NUTU - Bucuresti (B)
10 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
Juniori +78 kg stanga left
1 Mitko PETROV - Selanovci (BG)
2 Plamen IVANOV - Tutrakan (BG)
3 Vladut LEAHU - Bucuresti (B)
4 Cristian PLOPEANU - Caracal (OT)
5 Alexandru DECA - Caracal (OT)
6 Dragos BALUTA - Pitesti (AG)
7 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
8 Razvan CAZACU - Voluntari (IF)
9 Mihai ACHIM - Bucuresti (B)
10 Sorin NICOLAESCU - Radauti (SV)
11 Valeri VASELINOV - Selanovci (BG)
12 Daniel PETCAN - Caracal (OT)
13 Marius CHIRBEA - Mizil (PH)
14 Bogdan IONESCU - Pitesti (AG)
15 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
Seniori -70 kg stanga left
1 Hristo DELIDZHAKOV - Sofia (BG)
2 Daniel CHIVU - Pitesti (AG)
3 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
4 Plamen BAMBOV - Kozloduy (BG)
5 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
6 Rashad ABBASOV - Bucuresti (B)
7 Florin RIZEA - Pitesti (AG)
8 Cosmin BODRON - Tg Neamt (NT)
9 Orlando BIZGAN - Volovat (SV)
10 Ionut GHIDIA - Mizil (PH)
11 Svetoslav KALCHEV - Tutrakan (BG)
12 Aurel MIRCEA - Draganesti (OT)
13 Mihai TALA - Bucuresti (B)
14 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
15 Ruslan BALAIUS - Bucuresti (B)
16 Valentin MIHALACHE - Bucuresti (B)
17 Catalin BIZBAC - Bucuresti (B)
18 Casian MARES - Miercurea Ciuc (HR)
19 Florin MINTAS - Marca (SJ)
20 Iulian DUMITRACHE - Ploiesti (PH)
21 Venislav MAMULSKI - Selanovci (BG)
22 Marian LUPU - Corzu (MH)
23 Cristian BULFAN - Draganesti (OT)
Seniori -86 kg stanga Left
1 Daniel GOLEMANOV - Gorna Oriaovitsa (BG)
2 Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (BG)
3 Daniel ANDRONACHE - Galati (GL)
4 Ionel VASILOVSCHI - Marginea (SV)
5 Alexander BALABANOV - Kozloduy (BG)
6 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
7 Vanyo VALKOV - Pleven (BG)
8 Iordan IVANOV - Kozloduy (BG)
9 Anton MARINOV - Koslodui (BG)
10 Alin PANA - Filipesti de Targ (PH)
11 Daniel BARBU - Optasi (OT)
12 Bogdan STOICA - Campina (PH)
13 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
14 Daniel GHEORGHE - Popesti-Leordeni (IF)
15 Paul POPESCU - Ploiesti (PH)
16 Mihai CUREA - Pitesti (AG)
17 Ovidiu ISTRATE - Targu Neamt (NT)
18 Alexandru RUS - Brasov (BV)
19 George TUDOR - Clinceni (IF)
20 Stefan GORDEAN - Bucuresti (B)
21 Cosmin DUMITRESCU - Bucuresti (B)
22 Blagovest BORISOV - Selanovci (BG)
23 Mihai ACHIM - Bucuresti (B)
24 Costin ION - Ploiesti (PH)
25 Ovidiu PADURARIU - Bucuresti (B)
26 Mihai HAJ - Volovat (SV)
27 Alexandru NEAGOE - Osica de Jos (OT)
28 Razvan CAZACU - Voluntari (IF)
29 Daniel VIZUROIU - Minaltan Tepe (TL)
30 Nikolay KOLEV - Selanovci (BG)
31 Stefan PETRESCU - Dragasani (VL)
32 Mihai NEAGU - Bucuresti (B)
33 Valentin PEEV - Selanovci (BG)
34 Alexandru DAVID - 1 Decembrie (GR)
35 Krum PRIBILOVSKI - Sofia (BG)
36 George BADEA - Bucuresti (B)
37 Cezar BAJENARU - Pitesti (AG)
Seniori +86 kg stanga Left
1 Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
2 Danut BORBIL - Ludus (MS)
3 Mircea BICA - Bucuresti (B)
4 Sabin BADULESCU - Bucuresti (B)
5 Ioan PUSCASU - Fagaras (BV)
6 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
7 Vasile MANOLE - Bucuresti (B)
8 Radu ENACHE - Bucuresti ()
9 Florin RADA - Pitesti (AG)
10 Ivan MLADENOV - Kozloduy (BG)
11 Vladut PUPAZAN - Bucuresti (B)
12 Cosmin SOTREANU - Comarnic (PH)
13 Detelin YONCHEV - SOFIA (BG)
14 Zoltan ILYES - Remetea (HR)
15 Ion GHICA - Draganesti (OT)
16 Liviu LITA - Ramnicu Valcea (VL)
17 Stefan TODOROV - Sofia (BG)
18 Raul BERGHEA - Sibiu (SB)
19 Alexandru EPURAN - Drobeta Turnu Severin
20 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
21 Cosmin BURDUCEA - Buzau (BZ)
22 Adrian TEODORESCU - Bucuresti (B)
23 Nicolae MANOLE - Bucuresti (B)
24 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
25 Mihai GHITA - Pitesti (AG)
Veterani open stanga Left
1 Daniel PATRASCU - Mizil (PH)
2 Vasil TSENKOV - Enitsa (BG)
3 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
4 Augustin MANTOG - Insuratei (GJ)
5 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
6 Marian CHIRBEA - Mizil (PH)
____________________
REZULTATE OFICIALE BRATUL DREPT
CUPA ROMANATIULUI 2012
Juniori -70 kg dreapta Right
1 ROBERT NICULA - Sibiu (SB)
2 Petru FRUNZA - Nicolae Balcescu (CT)
3 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
4 Vladimir MLADENOV - Selanovci (BG)
5 Catalin DANCIU - Slatina (OT)
6 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
7 Cristian POP - Zalau (SJ)
8 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
9 Robert TOCEA - Caracal (OT)
10 Mihnea MICU - Stoenesti (OT)
11 Dragos POPONECI - Mizil (PH)
12 Vlad EPURAN - Drobeta Turnu Severin (MH)
13 Valdut RADOI - Pitesti (AG)
14 Gabriel GOSA - Bascov (AG)
15 Adrian ALEXANDRU - Optasi (OT)
16 Costin MIHAI - Filipesti de Tirg (PH)
17 Madalin BREZOI - Biclesi (MH)
18 Raul MANUTOIU - Sibiu (SB)
19 Cosmin ANDREI - Draganesti (OT)
20 Catalin CONSTANDA - Stoenesti (OT)
21 Madalin FOTESCU - Vladila (OT)
22 Corneliu BOLOCAN - Caracal (OT)
Juniori -78 kg dreapta Right
1 Alexandru NAE - Mizil (PH)
2 Petyr IVANOV - Gorna Oriabovitsa (BG)
3 Georgian RADULESCU - Mizil (PH)
4 Marius BALUTA - Pitesti (AG)
5 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
6 Cristian NEDA - Caracal (OT)
7 Alin NEGHINA - Motru (GJ)
8 Florin BONEA - Craiova (DJ)
9 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
10 Teodor DUMITRU - Caracal ()
11 Marinica NEACSU - Slatina (OT)
12 Razvan NEACSU - Marsani (DJ)
13 Ionut PODEANU - Filipestii de Tirg (PH)
14 Andrei STAMATE - Bucuresti (B)
15 Cornel PENESCU - Corabia (OT)
16 Tony MARDALE - Draganesti (OT)
17 Laurentiu NUTU - Bucuresti (B)
18 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
Juniori +78 kg dreapta Right
1 Mitko PETROV - Selanovci (BG)
2 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
3 Plamen IVANOV - Tutrakan (BG)
4 Cristian PLOPEANU - Caracal (OT)
5 Sorin NICOLAESCU - Radauti (SV)
6 Daniel PETCAN - Caracal (OT)
7 Valeri VASELINOV - Selanovci (BG)
8 Bogdan FLOROIU - Totea (GJ)
9 Dragos BALUTA - Pitesti (AG)
10 Marius ISIDOR - Caracal (OT)
11 Adrian STAN - Stoenesti (OT)
12 Andrei Marcel MANOLE - Ploiesti (PH)
13 Marius CHIRBEA - Mizil (PH)
14 Alexandru DECA - Caracal (OT)
15 Razvan CAZACU - Voluntari (IF)
16 Vladut LEAHU - Bucuresti (B)
17 Daniel NEMOIANU - Caracal (OT)
18 Mihai ACHIM - Bucuresti (B)
19 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
Senioare open dreapta Right
1 Lavinia CRACIUN - Slatina (OT)
Veterani open dreapta Right
1 Daniel PATRASCU - Mizil (PH)
2 Augustin MANTOG - Insuratei (GJ)
3 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
4 Vasil TSENKOV - Enitsa (BG)
5 Lyuben IVANOV - Kozloduy (BG)
6 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
7 Marian CHIRBEA - Mizil (PH)
Seniori -63 kg dreapta Right
1 Florin RIZEA - Pitesti (AG)
2 Ruslan BALAIUS - Bucuresti (B)
3 Paul BARBELIAN - Bucuresti (B)
4 Cosmin BODRON - Tg Neamt (NT)
5 Casian MARES - Miercurea Ciuc (HR)
6 Catalin FLOAREA - Mioveni (AG)
7 Stefan STEFANOV - Gorna Oriakovitsa (BG)
8 Catalin BIZBAC - Bucuresti (B)
9 Orlando BIZGAN - Volovat (SV)
10 Venislav MAMULSKI - Selanovci (BG)
11 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
12 Ionel SPIREA - Pitesti (AG)
13 Matei ANITESCU - Iasi-Gorj (GJ)
14 Alexandru DUMITRESCU - Giubega (DJ)
15 Cristian ALAN - Rosiori de Vede (TR)
Seniori -70 kg dreapta Right
1 Hristo DELIDZHAKOV - Sofia (BG)
2 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
3 Svetoslav KALCHEV - Tutrakan (BG)
4 Daniel CHIVU - Pitesti (AG)
5 Plamen BAMBOV - Kozloduy (BG)
6 Eduard BANU - Mizil (PH)
7 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
8 Adrian UNGUREANU - Mirsani (DJ)
9 Rashad ABBASOV - Bucuresti (B)
10 Nicolae CIOBANU - Motru (GJ)
11 Constantin SILAV - Bacau (BC)
12 Cristian ZIDARU - Tatomiresti (DJ)
13 Dorin BOBOCEL - Draghicesti (OT)
14 Cici FERARU -
15 Iosif BORA - Motru (GJ)
16 Valentin MIHALACHE - Bucuresti (B)
17 Ionut GHIDIA - Mizil (PH)
18 Adrian MITREA - Rosiorii de vede (TR)
19 Cristian BARAITARU - Caracal (OT)
20 Florin MINTAS - Marca (SJ)
21 Florin DANILESCU - Mioveni (AG)
22 Mihai TALA - Bucuresti (B)
23 Emanuel POLCOVNICU - Muntenii de Jos (VS)
24 Cristian BARAITARU - Caracal (OT)
Seniori -78 kg dreapta Right
1 Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (BG)
2 Cvetan GASHEVSKI - Grona Oriahovitza (BG)
3 Emanuel STANCIU - Rm. Valcea (VL)
4 Alin PANA - Filipesti de Targ (PH)
5 George BADEA - Bucuresti (B)
6 Blagovest BORISOV - Selanovci (BG)
7 George TUDOR - Clinceni (IF)
8 Gabriel BAN - Bacau (BC)
9 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
10 Nikolay KOLEV - Selanovci (BG)
11 Petrica RADUCANU - Caracal (OT)
12 Daniel GHEORGHE - Popesti-Leordeni (IF)
13 Cosmin DUMITRESCU - Bucuresti (B)
14 Alexandru RUS - Brasov (BV)
15 Florin ILINCA - Bucuresti (B)
16 Viorel VIZIREANU - Dedulesti (BR)
17 Gabriel CUPRINSU - Bascov (AG)
18 Paul POPESCU - Ploiesti (PH)
19 Anton MARINOV - Koslodui (BG)
20 Mihai HAJ - Volovat (SV)
21 Ion OPREA - Rm Valcea (VL)
22 Daniel VIZUROIU - Minaltan Tepe (TL)
23 Florin CARAGEA - Scoarta (GJ)
24 Paul TUDOSA - Rosiori de Vede (TR)
25 Valentin PEEV - Selanovci (BG)
26 Mihai CUREA - Pitesti (AG)
27 Alexandru NAE - Mizil (PH)
28 Cezar BAJENARU - Pitesti (AG)
Seniori -86 kg dreapta Right
1 Daniel ANDRONACHE - Galati (GL)
2 Daniel GOLEMANOV - Gorna Oriaovitsa (BG)
3 Alexander BALABANOV - Kozloduy (BG)
4 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
5 Marian ROTARU - Bucuresti (B)
6 Stefan GORDEAN - Bucuresti (B)
7 Ionel VASILOVSCHI - Marginea (SV)
8 Bogdan STOICA - Campina (PH)
9 Costin ION - Ploiesti (PH)
10 Daniel BARBU - Optasi (OT)
11 Ovidiu PADURARIU - Bucuresti (B)
12 Stefan PETRESCU - Dragasani (VL)
13 Iordan IVANOV - Kozloduy (BG)
14 Mihai ACHIM - Bucuresti (B)
15 Claudiu MITREA - Baile Olanesti (VL)
16 Vanyo VALKOV - Pleven (BG)
17 Razvan CAZACU - Voluntari (IF)
18 Ovidiu ISTRATE - Targu Neamt (NT)
19 Adrian ROTARU - Bacau (BC)
20 Mihai NEAGU - Bucuresti (B)
21 Krum PRIBILOVSKI - Sofia (BG)
22 Ionut VIZUROIU - Mina Altan (TL)
Seniori -95 kg dreapta Righ
1 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
2 Vasile MANOLE - Bucuresti (B)
3 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
4 Ivan MLADENOV - Kozloduy (BG)
5 Alexandru MARIN - Bucuresti (B)
6 Detelin YONCHEV - SOFIA (BG)
7 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
8 Alexandru EPURAN - Drobeta Turnu Severin
9 Emanuel PANFIL - Bucuresti (B)
10 Mihai GHITA - Pitesti (AG)
11 Alexandru DINCA - Rm. Valcea (VL)
12 Adrian TEODORESCU - Bucuresti (B)
13 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
14 Florian MITREA - P Campina (PH)
15 Ion GHICA - Draganesti (OT)
16 Rares NISTOR - Bucuresti (B)
17 Stefan TODOROV - Sofia (BG)
18 Daniel BRULEA - Caracal (OT)
19 Vladut PUPAZAN - Bucuresti (B)
20 Gabriel PARIS - Craiova (DJ)
21 Cristian ANGHELACHE - Bucuresti (B)
Seniori +95 kg dreapta Right
1 Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
2 Mircea BICA - Bucuresti (B)
3 Cosmin SOTREANU - Comarnic (PH)
4 Florin RADA - Pitesti (AG)
5 Ioan PUSCASU - Fagaras (BV)
6 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
7 Zoltan ILYES - Remetea (HR)
8 Nicolae MANOLE - Bucuresti (B)
9 Marian COBZARU - Mioveni (AG)
10 Raul BERGHEA - Sibiu (SB)
11 Adrian TUDOSA - Rosiori de Vede (TR)
12 Cosmin BURDUCEA - Buzau (BZ)
13 Liviu LITA - Ramnicu Valcea (VL)
14 Daniel HOLTAN - Adunati (PH)
Seniori open dreapta Right
1 Krasimir KOSTADINOV - Tutrakan (BG)
2 Stefan TAMAS - Sisesti (MM)
3 Cvetan GASHEVSKI - Grona Oriahovitza (BG)
4 Daniel ANDRONACHE - Galati (GL)
5 Mircea BICA - Bucuresti (B)
6 Vasile MANOLE - Bucuresti (B)
7 Plamen DIMITROV - Gorna Oriahovitsa (BG)
8 Cosmin SOTREANU - Comarnic (PH)