Post by Cristian Anghelache on Sept 29, 2013 10:07:46 GMT 2
Bolbo pe topculturism:
" Luni poze si video.
Rezultate complete:
Juniori 16 ani dreapta
1 Alexandru ZAMFIR - Lehliu-Gara (CL)
2 Darius IAKABOS - Talmaciu (SB)
3 Marin ANGHEL - Draganesti Olt (OT)
4 Paul ANDREI - Draganesti Olt (OT)
5 Gabriel PERCEA - Draganesti Olt (OT)
6 Ilie BALTEANU - Sibiu (SB)
7 Leon BARBULESCU - Draganesti Olt (OT)
8 Alin TUDOR - Bucuresti (B)
9 Marin TABACU - Craiova (DJ)
10 Claudiu DIACONESCU - Talmaciu (SB)
11 Marius NICULICI - Draganesti Olt (OT)
12 Nicolae SANDESCU - Draganesti Olt (OT)
13 George TROANA - Draganesti Olt (OT)
14 Silviu IOVA - Draganesti Olt (OT)
15 Razvan BUCICA - Draganesti Olt (OT)
16 Razvan PASCU - Comani (OT)
17 Albert COTTA - Sibiu (SB)
18 Ovidiu PASCU - Comani (OT)
19 Ionut PATAINEA - Comani (OT)
Juniori 18 ani dreapta
1 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
2 Andrei NAGODA - Pitaru (DB)
3 Teodor DUMITRU - Caracal ()
4 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
5 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
6 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
7 Vasile SLUSAREC - Ulma (SV)
8 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
9 Cristian NEDA - Caracal (OT)
10 Petru LUCAN - Ulma (SV)
11 Ionut NECULAI - Draganesti Olt (OT)
12 Tony MARDALE - Draganesti (OT)
13 Nelut LUPU - Corzu (MH)
14 Cristian ILIE - Sarbii Magura (OT)
15 Adrian COTENEANU - Draganesti Olt (OT)
16 Alexandru JIGA - Draganesti Olt (OT)
17 Adrian CIOBANU - Tia Mare (OT)
18 Marinica NEACSU - Slatina (OT)
19 Marius PRUNA - Draganesti Olt (OT)
20 Daniel PETCAN - Caracal (OT)
21 Catalin IRIMIA - Bucuresti (B)
22 Cristinel COCOSATU - Comani (OT)
23 Doinel MITRICA - Maruntei (OT)
24 Alin BARAITARU - Caracal (OT)
25 Ionut COTARCEA - Draganesti Olt (OT)
26 Vasile GHETES - Brodina (SV)
27 Cristian NITISOR - Daneasa (OT)
28 Ionel SLUSAREC - Ulma (SV)
29 Daniel SULEA - Draganesti Olt (OT)
Juniori Open Stanga
1 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
2 Emanuel NICOLAESCU - Radauti (SV)
3 Andrei NAGODA - Pitaru (DB)
4 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
5 Adrian CIOBANU - Tia Mare (OT)
6 Teodor DUMITRU - Caracal ()
7 Vasile GHETES - Brodina (SV)
8 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
9 Petru LUCAN - Ulma (SV)
10 Tony MARDALE - Draganesti (OT)
11 Ionel SLUSAREC - Ulma (SV)
12 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
13 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
14 Daniel PETCAN - Caracal (OT)
15 Marius NICULICI - Draganesti Olt (OT)
16 Gabriel PERCEA - Draganesti Olt (OT)
17 Alexandru JIGA - Draganesti Olt (OT)
18 Alin BARAITARU - Caracal (OT)
19 George TROANA - Draganesti Olt (OT)
20 Alin IORGA - Draganesti (OT)
21 Paul ANDREI - Draganesti Olt (OT)
22 Claudiu DIACONESCU - Talmaciu (SB)
23 Catalin IRIMIA - Bucuresti (B)
24 Cristinel COCOSATU - Comani (OT)
25 Cristian NEDA - Caracal (OT)
26 Ovidiu PASCU - Comani (OT)
27 Alexandru ZAMFIR - Lehliu-Gara (CL)
28 Adrian COTENEANU - Draganesti Olt (OT)
29 Silviu IOVA - Draganesti Olt (OT)
30 Vasile SLUSAREC - Ulma (SV)
31 Leon BARBULESCU - Draganesti Olt (OT)
32 Darius IAKABOS - Talmaciu (SB)
33 Ilie BALTEANU - Sibiu (SB)
34 Ionut PATAINEA - Comani (OT)
35 Nicolae SANDESCU - Draganesti Olt (OT)
36 Cristian NITISOR - Daneasa (OT)
37 Marin ANGHEL - Draganesti Olt (OT)
38 Albert COTTA - Sibiu (SB)
39 Marius MITALA - Comani (OT)
40 Alin TUDOR - Bucuresti (B)
41 Razvan PASCU - Comani (OT)
42 Doinel MITRICA - Maruntei (OT)
Seniori 75 kg dreapta
1 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
2 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
3 Paul AVRAM - Lipova (AR)
4 Mihai HAJ - Volovat (SV)
5 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
6 Lucian BOZU - Radauti (SV)
7 Nicolae CIOBANU - Motru (GJ)
8 Marius BALUTA - Pitesti (AG)
9 George BADEA - Bucuresti (B)
10 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
11 Ionut RACESCU - Draganesti Olt (OT)
12 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
13 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
14 Eduard STAN - Breaza (PH)
15 Cristian BULFAN - Draganesti (OT)
16 Catalin BIZBAC - Bucuresti (B)
17 Catalin PETCULESCU - Comani (OT)
18 Marian CIRSTEA - Draganesti Olt (OT)
19 Marius NEDELEA - Comani (OT)
Seniori 90 kg dreapta
1 Andrei CHIPREANOV - Radauti (SV)
2 Daniel BARBU - Optasi (OT)
3 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
4 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
5 Darius PUIAC - Ludus (MS)
6 Cristian ANGHELACHE - Bucuresti (B)
7 Alexandru UNTEA - Zimbreasca (TR)
8 Emanuel NICOLAESCU - Radauti (SV)
9 Dragos BALUTA - Pitesti (AG)
10 Stefan TANASE - Podu Brosteni (AG)
11 Ion CHITU - Breaza (PH)
12 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
13 Liviu STEFAN - Draganesti Olt (OT)
14 George FIERARU - Slatina (OT)
15 Alexandru COVRIG - Breaza (PH)
Seniori 100 kg dreapta
1 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
2 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
3 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
4 Ion GHICA - Draganesti (OT)
5 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
6 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
7 Marius NICOARA - Alba Iulia (AB)
8 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
9 Aurel BACIU - Caracal (OT)
10 Marius DURSAN - Caracal (OT)
11 Adrian DRAGUT - Draganesti Olt (OT)
Seniori +100 kg dreapta
1 Mircea BICA - Bucuresti (B)
2 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
3 Adrian TUDOSE - Rosiori de Vede (TR)
4 Florin RADA - Pitesti (AG)
5 Florentin PASAROIU - Bucuresti (B)
6 Mihai-Songoku DUMITRASCU - Bucuresti (B)
7 Daniel HOITAN - Adunati (PH)
8 George PITIGOI - Draganesti Olt (OT)
Open seniori dreapta
1 Andrei CHIPREANOV - Radauti (SV)
2 Daniel BARBU - Optasi (OT)
3 Mircea BICA - Bucuresti (B)
4 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
5 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
6 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
7 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
Seniori Open stanga
1 Andrei CHIPREANOV - Radauti (SV)
2 Mircea BICA - Bucuresti (B)
3 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
4 Florin RADA - Pitesti (AG)
5 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
6 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
7 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
8 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
9 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
10 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
11 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
12 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
13 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
14 Aurel BACIU - Caracal (OT)
15 Adrian TUDOSE - Rosiori de Vede (TR)
16 Daniel BARBU - Optasi (OT)
17 Cristian ANGHELACHE - Bucuresti (B)
18 Darius PUIAC - Ludus (MS)
19 Florentin PASAROIU - Bucuresti (B)
20 Stefan TANASE - Podu Brosteni (AG)
21 George FIERARU - Slatina (OT)
22 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
23 Marius NICOARA - Alba Iulia (AB)
24 Lucian BOZU - Radauti (SV)
25 Catalin BIZBAC - Bucuresti (B)
26 Ion GHICA - Draganesti (OT)
27 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
28 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
29 Marian CIRSTEA - Draganesti Olt (OT)
31 Ionut RACESCU - Draganesti Olt (OT)
32 Alexandru COVRIG - Breaza (PH)
33 Catalin PETCULESCU - Comani (OT)
34 Daniel HOITAN - Adunati (PH)
35 George BADEA - Bucuresti (B)
36 Marius NEDELEA - Comani (OT)
37 Adrian DRAGUT - Draganesti Olt (OT)
38 Cristian BULFAN - Draganesti (OT) "
www.topculturism.ro/discutii/viewtopic.php?t=20854#563161
" Luni poze si video.
Rezultate complete:
Juniori 16 ani dreapta
1 Alexandru ZAMFIR - Lehliu-Gara (CL)
2 Darius IAKABOS - Talmaciu (SB)
3 Marin ANGHEL - Draganesti Olt (OT)
4 Paul ANDREI - Draganesti Olt (OT)
5 Gabriel PERCEA - Draganesti Olt (OT)
6 Ilie BALTEANU - Sibiu (SB)
7 Leon BARBULESCU - Draganesti Olt (OT)
8 Alin TUDOR - Bucuresti (B)
9 Marin TABACU - Craiova (DJ)
10 Claudiu DIACONESCU - Talmaciu (SB)
11 Marius NICULICI - Draganesti Olt (OT)
12 Nicolae SANDESCU - Draganesti Olt (OT)
13 George TROANA - Draganesti Olt (OT)
14 Silviu IOVA - Draganesti Olt (OT)
15 Razvan BUCICA - Draganesti Olt (OT)
16 Razvan PASCU - Comani (OT)
17 Albert COTTA - Sibiu (SB)
18 Ovidiu PASCU - Comani (OT)
19 Ionut PATAINEA - Comani (OT)
Juniori 18 ani dreapta
1 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
2 Andrei NAGODA - Pitaru (DB)
3 Teodor DUMITRU - Caracal ()
4 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
5 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
6 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
7 Vasile SLUSAREC - Ulma (SV)
8 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
9 Cristian NEDA - Caracal (OT)
10 Petru LUCAN - Ulma (SV)
11 Ionut NECULAI - Draganesti Olt (OT)
12 Tony MARDALE - Draganesti (OT)
13 Nelut LUPU - Corzu (MH)
14 Cristian ILIE - Sarbii Magura (OT)
15 Adrian COTENEANU - Draganesti Olt (OT)
16 Alexandru JIGA - Draganesti Olt (OT)
17 Adrian CIOBANU - Tia Mare (OT)
18 Marinica NEACSU - Slatina (OT)
19 Marius PRUNA - Draganesti Olt (OT)
20 Daniel PETCAN - Caracal (OT)
21 Catalin IRIMIA - Bucuresti (B)
22 Cristinel COCOSATU - Comani (OT)
23 Doinel MITRICA - Maruntei (OT)
24 Alin BARAITARU - Caracal (OT)
25 Ionut COTARCEA - Draganesti Olt (OT)
26 Vasile GHETES - Brodina (SV)
27 Cristian NITISOR - Daneasa (OT)
28 Ionel SLUSAREC - Ulma (SV)
29 Daniel SULEA - Draganesti Olt (OT)
Juniori Open Stanga
1 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
2 Emanuel NICOLAESCU - Radauti (SV)
3 Andrei NAGODA - Pitaru (DB)
4 Marian NICOLAE - Bucuresti (B)
5 Adrian CIOBANU - Tia Mare (OT)
6 Teodor DUMITRU - Caracal ()
7 Vasile GHETES - Brodina (SV)
8 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
9 Petru LUCAN - Ulma (SV)
10 Tony MARDALE - Draganesti (OT)
11 Ionel SLUSAREC - Ulma (SV)
12 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
13 Catalin APRODU - Tia Mare (OT)
14 Daniel PETCAN - Caracal (OT)
15 Marius NICULICI - Draganesti Olt (OT)
16 Gabriel PERCEA - Draganesti Olt (OT)
17 Alexandru JIGA - Draganesti Olt (OT)
18 Alin BARAITARU - Caracal (OT)
19 George TROANA - Draganesti Olt (OT)
20 Alin IORGA - Draganesti (OT)
21 Paul ANDREI - Draganesti Olt (OT)
22 Claudiu DIACONESCU - Talmaciu (SB)
23 Catalin IRIMIA - Bucuresti (B)
24 Cristinel COCOSATU - Comani (OT)
25 Cristian NEDA - Caracal (OT)
26 Ovidiu PASCU - Comani (OT)
27 Alexandru ZAMFIR - Lehliu-Gara (CL)
28 Adrian COTENEANU - Draganesti Olt (OT)
29 Silviu IOVA - Draganesti Olt (OT)
30 Vasile SLUSAREC - Ulma (SV)
31 Leon BARBULESCU - Draganesti Olt (OT)
32 Darius IAKABOS - Talmaciu (SB)
33 Ilie BALTEANU - Sibiu (SB)
34 Ionut PATAINEA - Comani (OT)
35 Nicolae SANDESCU - Draganesti Olt (OT)
36 Cristian NITISOR - Daneasa (OT)
37 Marin ANGHEL - Draganesti Olt (OT)
38 Albert COTTA - Sibiu (SB)
39 Marius MITALA - Comani (OT)
40 Alin TUDOR - Bucuresti (B)
41 Razvan PASCU - Comani (OT)
42 Doinel MITRICA - Maruntei (OT)
Seniori 75 kg dreapta
1 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
2 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
3 Paul AVRAM - Lipova (AR)
4 Mihai HAJ - Volovat (SV)
5 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
6 Lucian BOZU - Radauti (SV)
7 Nicolae CIOBANU - Motru (GJ)
8 Marius BALUTA - Pitesti (AG)
9 George BADEA - Bucuresti (B)
10 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
11 Ionut RACESCU - Draganesti Olt (OT)
12 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
13 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
14 Eduard STAN - Breaza (PH)
15 Cristian BULFAN - Draganesti (OT)
16 Catalin BIZBAC - Bucuresti (B)
17 Catalin PETCULESCU - Comani (OT)
18 Marian CIRSTEA - Draganesti Olt (OT)
19 Marius NEDELEA - Comani (OT)
Seniori 90 kg dreapta
1 Andrei CHIPREANOV - Radauti (SV)
2 Daniel BARBU - Optasi (OT)
3 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
4 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
5 Darius PUIAC - Ludus (MS)
6 Cristian ANGHELACHE - Bucuresti (B)
7 Alexandru UNTEA - Zimbreasca (TR)
8 Emanuel NICOLAESCU - Radauti (SV)
9 Dragos BALUTA - Pitesti (AG)
10 Stefan TANASE - Podu Brosteni (AG)
11 Ion CHITU - Breaza (PH)
12 Andreas SAFTA - Bucuresti (B)
13 Liviu STEFAN - Draganesti Olt (OT)
14 George FIERARU - Slatina (OT)
15 Alexandru COVRIG - Breaza (PH)
Seniori 100 kg dreapta
1 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
2 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
3 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
4 Ion GHICA - Draganesti (OT)
5 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
6 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
7 Marius NICOARA - Alba Iulia (AB)
8 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
9 Aurel BACIU - Caracal (OT)
10 Marius DURSAN - Caracal (OT)
11 Adrian DRAGUT - Draganesti Olt (OT)
Seniori +100 kg dreapta
1 Mircea BICA - Bucuresti (B)
2 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
3 Adrian TUDOSE - Rosiori de Vede (TR)
4 Florin RADA - Pitesti (AG)
5 Florentin PASAROIU - Bucuresti (B)
6 Mihai-Songoku DUMITRASCU - Bucuresti (B)
7 Daniel HOITAN - Adunati (PH)
8 George PITIGOI - Draganesti Olt (OT)
Open seniori dreapta
1 Andrei CHIPREANOV - Radauti (SV)
2 Daniel BARBU - Optasi (OT)
3 Mircea BICA - Bucuresti (B)
4 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
5 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
6 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
7 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
Seniori Open stanga
1 Andrei CHIPREANOV - Radauti (SV)
2 Mircea BICA - Bucuresti (B)
3 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
4 Florin RADA - Pitesti (AG)
5 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
6 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
7 Bogdan GUTA - Bucuresti (B)
8 Edmond CRISTESCU - Bucuresti (B)
9 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
10 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
11 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
12 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
13 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
14 Aurel BACIU - Caracal (OT)
15 Adrian TUDOSE - Rosiori de Vede (TR)
16 Daniel BARBU - Optasi (OT)
17 Cristian ANGHELACHE - Bucuresti (B)
18 Darius PUIAC - Ludus (MS)
19 Florentin PASAROIU - Bucuresti (B)
20 Stefan TANASE - Podu Brosteni (AG)
21 George FIERARU - Slatina (OT)
22 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
23 Marius NICOARA - Alba Iulia (AB)
24 Lucian BOZU - Radauti (SV)
25 Catalin BIZBAC - Bucuresti (B)
26 Ion GHICA - Draganesti (OT)
27 Constantin GIGEA - 1 Decembrie (IF)
28 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
29 Marian CIRSTEA - Draganesti Olt (OT)
31 Ionut RACESCU - Draganesti Olt (OT)
32 Alexandru COVRIG - Breaza (PH)
33 Catalin PETCULESCU - Comani (OT)
34 Daniel HOITAN - Adunati (PH)
35 George BADEA - Bucuresti (B)
36 Marius NEDELEA - Comani (OT)
37 Adrian DRAGUT - Draganesti Olt (OT)
38 Cristian BULFAN - Draganesti (OT) "
www.topculturism.ro/discutii/viewtopic.php?t=20854#563161