REZULTATE OFICIALE Juniori -75 kg dreapta 1 Madalin LAZAR - Slanic (PH)
2 Gheorghe LUCUTA - Oradea (BH)
3 Ionut DOMNITEI - Radauti (SV) 4 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
5 Mihai NEDELEA - Pitesti (AG)
6 Vladut SERBAN - Raciu (DB)
7 Marius VOICU - Varbilau (PH)
8 Ionut POPA - Valea Mare (VL)
9 Gabriel GOSA - Bascov (AG)
10 Lucian STOICA - Codlea (BV)
11 Constantin IANCU - Mizil (PH)
12 David KUPAS - Sisesti (MM)
13 Ilie STEFAN - Sighisoara (MS)
14 Marian NICA - Codlea (BV)
15 Danut NEACSU - Schiau (AG)
16 Andrei HARAMUZ - Stalpeni (AG)
17 Codrin TURCU - Bacau (BC)
18 Gheorghe DRAGHICI - Ramnicu Valcea (VL)
19 Constantin IANCU - Radesti (AG)
20 Nicolae CONSTANTIN - Ploiesti (PH)
21 Cosmin COJOCARU - Breaza (PH)
22 Iordache PONCI - Codlea (BV)
23 Horatiu HADAREAN - Ludus (MS)
Juniori +75 kg dreapta 1 Paul PITIAN - Capu Campului (SV)
2 Emanuel NICOLAESCU - Radauti (SV)
3 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH) 4 Adrian POPA - Dumbravita (BV)
Open stanga
1 Danut BORBIL - Ludus (MS)
2 Mircea BICA - Bucuresti (B)
3 Florin RADA - Pitesti (AG) 4 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
5 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
6 Andrei JURCA - Timisoara (TM)
7 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
8 Bogdan STOICA - Campina (PH)
9 Alin PANA - Filipesti de Targ (PH)
10 Alin CUEMJIEV - Bucuresti (B)
11 Emanuel NICOLAESCU - Radauti (SV)
12 Daniel BARBU - Optasi (OT)
13 Daniel PATRASCU - Mizil (PH)
14 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
15 Alexandru STEFAN - Mioveni (AG)
16 Adrian IONITA - Bolintin Vale (GR)
17 Daniel CHIVU - Pitesti (AG)
18 Ionut DINU - Bucuresti (B)
19 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
20 Marian DINU - Fartatesti (VL)
21 Adrian MOLDOVAN - Toplita (HR)
22 Paul AVRAM - Lipova (AR)
23 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
24 Doru STROE - Filipestii de Tirg (PH)
25 Paul PITIAN - Capu Campului (SV)
26 Adrian POPA - Dumbravita (BV)
27 Dinu DOBREAN - Subcetate (HR)
28 Alexandru DRAGAN - Campina (PH)
29 Madalin LAZAR - Slanic (PH)
30 Istvan DOBRAY - Ludus (MS)
31 Laurentiu BOAMFA - Codlea (BV)
32 Adrian IOSEF - Buzau (BZ)
33 Daniel GHEORGHE - Popesti-Leordeni (IF)
34 Daniel VIZUROIU - Minaltan Tepe (TL)
35 Gheorghe LUCUTA - Oradea (BH)
36 Catalin PETREA - Schitu Frumoasa (BC)
37 Adrian RADUCAN - Zarnesti (BV)
38 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
39 Bogdan PANAETE - Sarata Monteoru (BZ)
40 Constantin MIHAI - Bucuresti (B)
41 Cezar BAJENARU - Pitesti (AG)
42 Vasile SCURTU - Vladeni-Frumusica (BT)
43 Liviu MINAC - Codlea (BV)
44 Ionut GHIDIA - Mizil (PH)
45 Ionut VIZUROIU - Mina Altan (TL)
46 Valentin MARELE - Brasov (BV)
47 Codrin TURCU - Bacau (BC)
48 Calin CSIBI - Sarmas (HR)
49 Marius MINAC - Codlea (BV)
50 Razvan BUTUM - Codlea (BV)
51 Ionut DOMNITEI - Radauti (SV)
52 Daniel NITOI - Blejoi (PH)
53 Constantin IANCU - Mizil (PH)
54 Stefan SARBU - Zarnesti (BV)
55 Istvan MOLNAR - Baraolt (CV)
56 Antal BIRO - Baraolt (CV)
57 Gabriel GOSA - Bascov (AG)
58 Daniel LUCESCU - Badeuti (SV)
59 Alexandru COVRIG - Breaza (PH)
60 Daniel HOITAN - Adunati (PH)
Seniori -78 kg dreapta
1 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
2 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
3 Madalin SABAU - Ludus (MS) 4 Radu BOJICA - Brastavatu (OT)
5 Marian CALOTA - Bucuresti (B)
6 Ionut GHIDIA - Mizil (PH)
7 Daniel CHIVU - Pitesti (AG)
8 Paul AVRAM - Lipova (AR)
9 Alexandru DRAGAN - Campina (PH)
10 Daniel VIZUROIU - Minaltan Tepe (TL)
11 Ionut HARAMUZ - Stalpeni (AG)
12 Traian VORNICU - Bucuresti (B)
13 Nicolae CIOBANU - Motru (GJ)
14 Stefan SARBU - Zarnesti (BV)
15 Lorand HERCZEG - Ludus (MS)
16 Istvan TOROK - Teliu (BV)
17 Paul LASCU - Brasov (BV)
18 Catalin CRISAN - Sisesti (MM)
19 Cristian ZIDARU - Tatomiresti (DJ)
20 Vasile SCURTU - Vladeni-Frumusica (BT)
21 Valentin SANDU - Varbilau (PH)
22 Bogdan MOLDOVAN - Brasov (BV)
23 Delian STAN - Brasov (BV)
24 Istvan MOLNAR - Baraolt (CV)
25 Andrei IVANESCU - Zarnesti (BV)
26 George DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
27 Gabriel CUPRINSU - Bascov (AG)
28 Alexandru COVRIG - Breaza (PH)
29 Silviu BALEA - Miresu Mare (PH)
30 Marius CIOANCA - Gheorgheni (HR)
31 Daniel LUCESCU - Badeuti (SV)
32 Razvan BUTUM - Codlea (BV)
33 Eduard STAN - Breaza (PH)
34 Adrian IOSEF - Buzau (BZ)
35 Laurentiu BOAMFA - Codlea (BV)
36 Adrian RADUCAN - Zarnesti (BV)
37 Eduard COZAC - Codlea (BV)
38 George JINGA - Risnov (BV)
39 Liviu ADAM - Codlea (BV)
Seniori -86 kg dreapta
1 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
2 Istvan DOBRAY - Ludus (MS)
3 Daniel BARBU - Optasi (OT) 4 Ervin SZEKELY - Ludus (MS)
5 Antal BIRO - Baraolt (CV)
6 George BADEA - Bucuresti (B)
7 Alin PANA - Filipesti de Targ (PH)
8 Daniel GHEORGHE - Popesti-Leordeni (IF)
9 Radu LIXANDRU - Mioveni (AG)
10 Ionut DINU - Bucuresti (B)
11 Daniel NITOI - Blejoi (PH)
12 Daniel PATRASCU - Mizil (PH)
13 Claudiu MITREA - Baile Olanesti (VL)
14 Ionut VIZUROIU - Mina Altan (TL)
15 Nicolae NICA - Codlea (BV)
16 Florin CIUCU - Codlea (BV)
17 Cezar BAJENARU - Pitesti (AG)
18 Calin CSIBI - Sarmas (HR)
19 Sergiu MAL - Somcuta Mare (MM)
20 Bogdan PANAETE - Sarata Monteoru (BZ)
21 Rares PERSOIU - Poiana Marului (BV)
22 Ionut BURCIOAGA - Birlad (VS)
23 Eugen MARICA - Brasov (BV)
Seniori -95 kg dreapta
1 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
2 Emanuel PANFIL - Bucuresti (B)
3 Constantin MIHAI - Bucuresti (B) 4 Andras EGYED - Baraolt (CV)
5 Florin SOFRONIE - Bucuresti (B)
6 Bogdan STOICA - Campina (PH)
7 Adrian IONITA - Bolintin Vale (GR)
8 Cornel NOVITCHI - Breaza (PH)
9 Marian DUFAR - Dobrogostea (AG)
10 Dinu DOBREAN - Subcetate (HR)
11 Liviu MINAC - Codlea (BV)
12 Catalin PETREA - Schitu Frumoasa (BC)
13 Ferencz FEKETE - Ludus (MS)
14 Claudiu PUSCAS - Dumbravita (BV)
15 Valentin MARELE - Brasov (BV)
Seniori +95 kg dreapta
1 Danut BORBIL - Ludus (MS)
2 Mircea BICA - Bucuresti (B)
3 Gergo FODOR - Sisesti (MM) 4 Alin CUEMJIEV - Bucuresti (B)
5 Mihai BREZOI - Strehaia (MH)
6 Florin RADA - Pitesti (AG)
7 Marius MINAC - Codlea (BV)
8 Marian DINU - Fartatesti (VL)
9 Mircea CARLOGANU - Brasov (BV)
10 Ionut NEDELCU - Buzau (BZ)
11 Costel POPESCU - Balan (HR)
12 Daniel HOITAN - Adunati (PH)
13 Mirel NICULAE - Buzau (BZ)
- Open - Seniori dreapta (primii 2 de la categoriile de seniori)
1 Danut BORBIL - Ludus (MS)
2 Daniel ANDRONACHE - Bucuresti (B)
3 Mircea BICA - Bucuresti (B) 4 ALIN SANDU - Lehliu Gara (CL)
5 Marius JUROVSCHI - Satu-Mare (SV)
6 Emanuel PANFIL - Bucuresti (B)
7 Istvan DOBRAY - Ludus (MS)
8 Viorel DOBRIN - Poiana Lacului (AG)
Sursa: www.topculturism.ro/discutii/viewtopic.php?t=20939&start=20#565292