Steel Man Tg. Neamt 2013
" Juniori 70 kg
1. Traian Avacaretei - Vinatori Neamt (NT)
2. Ioan Anitulesei - Radauti (SV)
3. Eduard Brinzei - Targu Neamt (NT)
4. Emanuel Leonte - Oglinzi (NT)
5. Remus Balut- Petricani (NT)
6. Iustin Lazar - Vinatori (NT)
7. Andrei Bodron - Timisesti (NT)
8. Cristian Pinzariu - Targu Neamt (NT)
9. Dragos Tomiuc - Galanesti (SV)
10. Ionut Scutaru - Filioara (NT)
11. Constantin Ticu - Vinatori (NT)
12. Razvan Movila - Brusturi (NT)
13. Radu Oltianu - Agapia (NT)
14. Cosmin Sodomanu - Targu Neamt (NT)
15. Ionut Venin - Gura Humorului (SV)
16. Dumitru Ursache - Targu Neamt (NT)
Juniori 80 kg
1. Andrei Cerbu - Poiana Teiului (NT)
2. Cosmin Aflorei - Poiana Teiului (NT)
3. Laviniu Apostoae - Oglinzi (NT)
4. Gabriel Moisii - Targu Neamt (NT)
5. Bogdan Crismariu - Urecheni (NT)
6. Marius Obreja - Brusturi (NT)
Juniori +80 kg
1. Ionut Buhaianu - Siret (NT)
2. Vlad Ignea - Targu Neamt (NT)
3. Ioan Onea - Vinatori (NT)
Juniori Open Right
1. Cosmin Aflorei - Poiana Teiului (NT)
2. Ionut Buhaianu - Siret (NT)
3. Traian Avacaretei - Vinatori Neamt (NT)
4. Ioan Anitulesei - Radauti (SV)
5. Andrei Cerbu - Poiana Teiului (NT)
6. Vlad Ignea - Targu Neamt (NT)
Seniori 70 kg
1. Dumitru Tanu - Frasin (SV)
2. Claudiu Olar - Vascauti (SV)
3. Cristian Pop - Tihau (SJ)
4. Mihai Ichim - Targu Neamt (NT)
5. Leonid Pintea - Targu Neamt (NT)
6. Traian Avacaretei - Vinatori Neamt (NT)
7. Gabriel Popa - Brusturi (NT)
8. Ioan Anitulesei - Radauti (SV)
9. Dragos Tomiuc - Galanesti (SV)
10. Robert Tepelus - Braila (BR)
11. Alin Betianu - Targu Neamt (NT)
Seniori 80 kg
1. Mihai Haj - Volovat (SV)
2. Laurentiu Gusavan - Vanatori (NT)
3. Gabriel Ursachi - Radauti (SV)
4. Rainer Brasoveanu - Radauti (SV)
5. Cosmin Aflorei - Poiana Teiului (NT)
6. Andrei Cerbu - Poiana Teiului (NT)
7. Paul Daila - Petricani (NT)
8. Laviniu Apostoae - Oglinzi (NT)
9. Florin Oncioiu - Ianca (BR)
Seniori +80 kg
1. Cosmin Alexandrescu - Radauti (SV)
2. Ovidiu Istrate - Targu Neamt (NT)
3. Vasile Vrinceanu - Targu Neamt (NT)
4. Ioan Ursu - Campu Lung Moldovenesc (SV)
5. Robert Murariu - Petricani (NT)
6. Lucian Maftei - Urecheni (NT)
7. Adrian Oresciuc - Fundu Moldovei (SV)
8. Robert Ungureanu - Suceava (SV)
Seniori Open Right
1. Cosmin Alexandrescu - Radauti (SV)
2. Mihai Haj - Volovat (SV)
3. Dumitru Tanu - Frasin (SV)
4. Laurentiu Gusavan - Vanatori (NT)
5. Ovidiu Istrate - Targu Neamt (NT)
6. Claudiu Olar - Vascauti (SV) "
Poze si detalii despre concurs: www.bratdefier.ro/details.php?tabindex=0&tabid=18&aid=338Poze si detalii despre concurs: www.bratdefier.ro/details.php?tabindex=0&tabid=18&aid=338